Sianokiszonkę staram się robić podsuszoną bo baloty nosi często weidemann 1302 i jak jest coś troszkę bardziej mokrego to na 2 kołach je nosi a żywej trawy to można zapomnieć trzeba iść po tura jak się przesadzi😅
Rozważam w przyszłości zakup jakiejś niedużej ładowarki o szerokości do 160 chciałbym żeby ona też mogła z nim współpracować 😅