Nintendo
Members-
Postów
672 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez Nintendo
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 27
-
Kolorowy czy Hf?
-
Ostatnio sprzedałem dwa. Jeden 2000 drugi 2100. Puściłem ogłoszenie i po 10minutach ktoś już wpłacił zaliczkę blikiem. Chłop jak ostatnio do mnie przyjechał, to mówił że jechał 80km po Cielaka z ogłoszenia. Na miejscu okazało się że wygląda jak kot i jeszcze mu zdechł bo jakiś chory. Dał 1500 za hfa. Dobra cena na handel. W jeden dzień bym go sprzedal za 2000.
-
Ale po co dokładać i robic za darmo ,skoro można zakończyć produkcję po dochodowym okresie?
-
No to masz dobrą piekarnie. U mnie podstawowe chlebki 400gram to minimum 5zlotych, chyba nawet nieco więcej.A większość jest wyraźnie droższych.
-
Może zrobimy samozbiory. 😅Są teraz popularne. Niech ludzie przyjdą wydoić krowy za 1zl litr. Zobaczymy ilu znajdzie się chętnych.
-
A co masz tańszego o zbliżonej jakości do masła? Kilkanaście złotych za kilogram to trzeba już dać za zapychacz typu chleb. A za jakiś lepszy to jeszcze więcej. W zasadzie to nic już nie kosztuje mniej niż te kilkanaście złotych za kilogram, a do tylu zaczyna schodzić masło i ser. Jeszcze trochę i zamiast na chleb kłaść ser to będziemy na ser kłaść plasterek chleba.
-
10 to sporo, ale takie 7zl do 8 myślę że okey. W sumie to nawet za 10zl masz porządny produkt dobrze skoncentrowany, bez zapychaczy. Jest to normalna cena w przypadku innych rzeczy. Za dobrą wędlinę to już i po 80zl kg krzyczą, a te tanie to w połowie wypełnione wodą.
-
-
Na masło są promocje, sery może coś tańsze ale tylko te brandowane przez np biedronkę. Reszta raczej bez zmian
-
Co to za pasza i z jakiej firmy?
-
To prawda, ale jak już to zaprzeczaniem. Zgadza się, ale jednak jest. Więc wypadałoby doliczyć jakaś minimalna ilość, by porównanie cen miało sens.
-
Ile kosztuje i was finezja w porównaniu do Extra energii?
-
Widocznie i każdego sprawdza się co innego. U mnie najlepiej wychodzi pół własnej i pół gotowej.
-
Może kupiłeś jakaś tania to się nie sprawdziła. Chyba, że ja coś źle robiłem ze swoją. U mnie się nie sprawdza sama moja, testowałem. Spadały mi parametry mimo, że robiłem ją na na bogato. Obecnie daje pół na pół swoją z pelnoporcja i tak jest najlepiej. Białko 3.5+, tłuszcz 4.5 vs na mojej białko 3.2-3.3 i tłuszcz 3.8-4.0. Więc oszczędności były pozorne, jeszcze zboże trzeba było kupić bo mojego nie starcza w takim wypadku.
-
Wiem. czesto branie tańszego źle się kończy , ale może akurat ma ktoś coś sprawdzonego a przy okazji w lepszej cenie.
-
Stosuje ktoś pasze z cargilla? Szukam tańszej alternatywy dla agrocentrum finezja która stoi w cenie około 1800zl tona. Może ktoś coś poleci?
-
Na aliexpress kupisz nowy za 20k.
-
To prawda. Gdyby nie ta babcia, to w Piątnicy by płacili złotówkę za litr. 😁
-
Nie dość, że skup rośnie to zapewne jeszcze co niektóre zachłanne mleczarnie ściągają tani towar, Bóg wie skąd jeszcze pogłębiając problem,
-
Przy takiej kasie rozwój gospodarstwa łatwo idzie nawet jeśli nie oddaje pół cysterny mleka na raz. My mamy marże 10-30% oni 100%. Pracujesz 3-10 miesięcy by zarobić to samo przy niskiej marży co u nich przy dużej w miesiąc.
-
Tanio. U nas mleko po 2zl a za ziemię ostatnio ktoś dał 120k ha. 😅 Gdyby się na to zapowiadało to raczej nie rzucali by takiej premii. Stara Babcia im wyrobiła dobrą markę w tv "z Piątnicy no bo skąd". Towar schodzi i jest cena.
-
A powiedział ile jemu obniża?
-
Wezwij weta niech jej da znieczulenie. Szkoda krowy.
-
Widzę, że ładnie Cię dymali na cenie mleka. Proszę bardzo. Grudzień 2007 1.8zl przy niezbyt dobrych parametrach. Mam dużo faktur z tamtych lat. Często było 1.4-1.6 Przy cenie poniżej dwóch złoty netto to robimy obecnie za Murzynów. 2.5 to zdrowa cena.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 27
