Utrzymuje ktoś jałówki na rusztach bez stanowisk? Mam w planach budowę obory ale miejsce dla jałówek jest zbyt wąskie na stanowiska i korytarz przy stole paszowym dlatego chce na całości zrobić ruszt a pod ścianą gumy na rusztach tylko kilka osób mówiło że jak jałówki nauczą się kłaść na rusztach to po wycieleniu niechętnie będą chciały leżeć na stanowiskach i mogą być problemy