Skocz do zawartości

Bartek933

Members
  • Postów

    21683
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartek933

  1. a jakie ma mieć zadania?
  2. Bartek933

    zraszacze u krów

    A siatka w jakim celu?
  3. Za duże
  4. MF 5M to chyba jeden z najlepszych ciągników w swojej klasie i w tych pieniądzach
  5. D 732 to taka polska HLka i najmocniejsza z tych mniejszych przyczep, tylko wąska
  6. Jak oceniasz 4 klawisze od NH?
  7. Bartek933

    Dobudowa obory

    Masz zatrzaskowe bramki?
  8. Bartek933

    Dobudowa obory

    Bardzo fajnie. Jak będziesz ścielił?
  9. Na to liczę
  10. Niemiecka
  11. Nic się nie bój, to będzie wręcz towarzyska wizyta
  12. Jak kontrola z ARiMR to bez problemu. Jak z weterynarii to trzeba zamawiać przed ich przyjazdem
  13. Bartek933

    Kukurydza SM Wawel

    22.06.26 Ta mniejsza
  14. Kwestia też rejonu, na dolnym Śląsku może by się znalazły wyższe
  15. Ja miałem i nie dostałem PZU jak dobrze pamiętam
  16. No nie wiem nie wiem.U mnie było że część nadziemna nie jest plonem. Nawet na uczelni robili jakby opinie do ubezpieczyciela że zniszczenie łodyg i liści wpływa na plon i się kasa nalezy pewnie oboje po części mamy racje
  17. Siana końcem kwietnia, tu stanowisko i odmiana robią robotę. Mam w innej lokalizacji SM Wawel i zasypany Giewont na końcówce siewu to z daleka widać gdzie która odmiana. Pole z daleka widać że "zakryte" ale zdecydowanie rośliny niższe niż tu
  18. Mam ok 175cm a ona jest wyższa
  19. Ziemniaków, buraków itp. nie ma sensu ubezpieczać bo grad nie niszczy plonu... Wiadomo o co chodzi
  20. Czemu nie, nie zmienia to faktu że wielorzędowe dają lepszy plon
  21. Wielorzędowe sypią lepiej, dwurzędowe to pewnie w niedalekiej przyszłości zostaną tylko odmiany browarniane
  22. Bartek933

    Ochrona ziemniaka

    Spróbuj z topinamburem, to dopiero jest dziadostwo
  23. Tak Ci się tylko wydaje. Ja jak zarobiłem z bramki zimą to tylko wibracje miałem w głowie zamiast planu. Kiedyś szlifierka złapała mi spodnie to też zamiast logicznie wyciągnąć wtyczkę z przodu czy coś to spodnie rozerwałem ciągnąć za szlifierkę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v