No nie wiem nie wiem.U mnie było że część nadziemna nie jest plonem. Nawet na uczelni robili jakby opinie do ubezpieczyciela że zniszczenie łodyg i liści wpływa na plon i się kasa nalezy
pewnie oboje po części mamy racje
Siana końcem kwietnia, tu stanowisko i odmiana robią robotę. Mam w innej lokalizacji SM Wawel i zasypany Giewont na końcówce siewu to z daleka widać gdzie która odmiana. Pole z daleka widać że "zakryte" ale zdecydowanie rośliny niższe niż tu
Tak Ci się tylko wydaje. Ja jak zarobiłem z bramki zimą to tylko wibracje miałem w głowie zamiast planu.
Kiedyś szlifierka złapała mi spodnie to też zamiast logicznie wyciągnąć wtyczkę z przodu czy coś to spodnie rozerwałem ciągnąć za szlifierkę