Skocz do zawartości

stachurowski

Members
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O stachurowski

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Zwalczanie chwastów w uprawie zbóż ozimych – Huzar® Activ

  miotła zbożowa po prostu się na huzara uodporniła, na axial 50 nie, wniosek jest prosty
 2. Seguris Opti

  wolę wydać więcej na seguris opti niż się bujać potem z problemami, tak samo można się oszuać przy herbicydach na miotłę ….
 3. Jak chronić pszenicę, jęczmień, żyto?

  dobrym opryskiem robionym w pore i zgodnie z zlaeceniami producenta. Jest kilka fajnych herbicydów fugnicydó1), któe moim zdnaiem zwrcają uwagę, np. Axial I seguris opti zbey komplekową opiekę zapewnić. Warto unikać śorów niewiadomego pochodzenia, a takie się zdarzają.
 4. Oprysk Pszenicy Ozimej

  axial to jeden z najbezpieczniejszych herbicydow, wiec ja bym stosowal
 5. Odchwaszczanie zbóż ozimych wiosną

  akurat tak żartobliwie mówiąc efektów nie będzie widać, to znaczy że chwastów nie ma J
 6. Pszenica Ozima i jara

  Daj znać koniecznie potem jak efekty, bo też jestem ciekawe. Sporo czytałem właśnie też, że Seguris Opti właśnie na niemieckich polach był mocno stosowany, teraz u nas wchodzi. Teś sięodezw do znajomego który t2 robił teraz.
 7. Seguris Opti

  Dokładnie osoba wyżej mówi, teraz właśnie na przykład zaczyna się ciepło robić, a jest wilgotno, więc rozwój grzybów murowany. Z tym Seguris Opti dobry pomysł, popieram głównie ze względnu na praktyczność.
 8. Zabiegi fungicydowe

  Jeżeli na grzyby na przykład to może ybć seguris opti
 9. Opryski na cłuchy owies

  axial powinien zadziałać ale możesz zapytać prudenta
 10. DuPont ostrzega przed podróbkami środków ochrony roślin

  Mi niedawno oferowano podróbkę jakiegoś białoruskiego środka niby przeciw chwastom nasz częście mam swoj axial więc nie skorzystałem ale sporo osob na pewno się nabierze.
 11. Nawożenie pszenicy ozimej

    Może być na przyklad rdza brunatnat też to klopot zuważalny jest można seguris opti potraktować jak mój kolega.
 12. Uprawa jęczmienia ozimego

  Nie tylko chwasty są kłopotem, ale również grzyby, któe niszą plony, zwłszcza michodzi o rdzę brunatną. Co z tym u siebie robicie? U mnie był stosowany poprzednio nowy seguris opti i jak narazie jestem zadowolony. Dawkowanie 0,8 l/ha załątwiło temat narazie jest ok
 13. Odchwaszczanie zbóż ozimych wiosną

  Rozwaga jest zawsze w cenie, zwłaszcza, jak w grę wchodzi nasz czas oraz pieniądze, nie oszukujmy się J Po axial nie trzeba powtarzać, przez co kasa w kieszeni zostaje po prostu, o nerwach nie wspominam nawet.
 14. Opryski na cłuchy owies

  Powiem więcej: stosowanie kiepskich herbicydów w ogóle wszędzie jest sporym problemem. Chwasty jednak z roku na rok stają się coraz bardziej odporne. Stąd nowy axial, przynajmniej coś robią, żeby to lepsze było wszystko
 15. Pszenica Ozima i jara

  Daj tam znać jak po opryskuJ Widzę u siebie, że też już chłopaki zaczynają działać z axialem, w sumie to i pora dobra jest lepiej zawczasu działać.
×