Skocz do zawartości

dexter1908

Members
  • Postów

    475
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dexter1908

  1. dexter1908

    Suszowe 2023

    Witam. Nie można wysłać do Pana wiadomości? Chciałbym zapytać o dostawe wapna. Pozdrawiam
  2. Stosowałem Labrador zarówno w Lubinie jak i w facelii. Efekty bardzo dobre. Łubin ładnie rośnie a perz zrobił się fioletowy i padł po jakimś czasie. Siałem łubin na wieloletnich ugorach żeby ziemią się trochę przerobiła i doprawila. Labrador zawsze pogonił perz. Wiadomo czasami trzeba poprawić glifo po żniwach ale zawsze jest już go mniej i łubinu było co kosić.
  3. Zgadzam się. Też dawałem 2l i efekt bardzo dobry. Trzeba trochę poczekać na efekty ale perz się zwinie a łubinowi nic nie będzie.
  4. Karo dzielnie się trzyma.
  5. To mówicie żeby nie dawać azoksy na wychodzący kłos?
  6. Witam. Jakie opinie o wapnie z Jaźwicy? Dwa lata temu dawałem Morawice i była okej. Teraz chciałem odkwasic i trochę uzupełnić magnez.
  7. dexter1908

    Facelia

    Dzięki kolego za pomoc
  8. dexter1908

    Facelia

    Też dawałem 2l tylko facelia była większa i było dobrze. W tym roku mam dużo samosiewów zboża i nie wiem czy facelia nie jest za mała
  9. Coś koło 15cm. Perz ładnie się zwijał.
  10. Ja dawałem 2l Labradora bo wyskoczył perz i ładnie wyczyścił.
  11. dexter1908

    żyto hybrydowe

    U mnie zaczyna się kłosic. Chcę dać T2 i siarczan i 0.2 Modus. Będzie to bezpiecznie?
  12. Dzięki za odpowiedź
  13. Jakie proporcje tebu i protio na T2?
  14. Ile można dać tebu i protio żeby było dobrze?
  15. A Radkowit standard jak wypada w tym porównaniu?
  16. Bardziej mi chodzi o sarny a przede wszystkim dziki.
  17. Witam. Mam takie pytanie. Czy dzika zwierzyna lubi soję? Mam takie działki że o kuku można zapomnieć a łubin tylko gorzki.
  18. dexter1908

    Facelia

    Nasiona moja więc o kiełkowanie się nie martwię. Gleba 4a 4b 5
  19. dexter1908

    Facelia

    Przez przypadek wysiadłem jakieś 7-8kg na hektar. Zawsze siałem 10-11. Będzie cos z tego? Pod agregat dałem 100kg saletry
  20. Czy stosował ktoś chlopyralid w pszenżycie w późniejszej fazie niż faza krzewienia?
  21. A jaka dawka będzie odpowiednia ? Czy może czym innym poprawić?
  22. Muszę poprawić jeden kawałek na ostrożeń. Czy 20g tribe 75 załatwi sprawę? Dodam że dość duża presja ostrożenia.
  23. Czym skutecznie poprawić na ostrożeń?
  24. Czym skutecznie poprawić? Jesienią poszedł expert+dff+tribenuron. Jest duża presja na tym polu. Rok temu dużo wyskoczyło w łubinie a dwa lata temu był tak kilkuletni ugór.
  25. Wczoraj sprzedane 650netto. Łódzkie. Od następnego tyg 30zl/tonie w dół.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v