Skocz do zawartości

dexter1908

Members
  • Postów

    473
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dexter1908

  1. Czyli jak kupuje maszyny to mam dołączyć dukoment od sprzedawcy? Tzn jakaś faktura proforma czy cos innego? Czy poprostu wpiasc producenta i cene i specyfikache maszyny?
  2. Mam do społki trzecią osobę ktora w dopłatach w tym roku ma same dzierżawy nic swojego. Może tak byc?
  3. Podasz agrotechnike Piotrass?
  4. To że kwott max się sumują to wyczytałem ale o kwotach min nic nie znalazłem
  5. Czy jeśli o dofinansowanie stara się grupa 3 rolników to każdy z nich musi wydać min 20tys? Czy cała grupa min 20tys?
  6. Ile kwasku cytrynowego na 200l?
  7. Czy taki mały rzepak moge jechac Labrador w pełnej dawce 2l na perz?
  8. Dzięki. A podpowiesz coś na pierwsze pytanie?
  9. To moj pierwszy rzepak. Mam dwa pytania: 1. Pierwsza regulacja Dovvo w fazie około 4 liscia. Czym teraz poprawic bo efekt chyba taki sredni wyszedł ? Np metkonazol i tebu? 2. Pod pług poszed polidap i sól. Po łubinie ładnie rosnie. Na zdjeciu w oddali widac po prawej po łubinie po lewej po życie. Ile teraz dac saletry na ten słabszy a ile na ten lepszy? Czy dac teraz np 100kg saletry a za miesiac 100kg mocznika?
  10. U mnie codziennie są 2-3 sztuki i "regulują" mój rzepak.
  11. Tam gdzie jest po łubinie to jest ciemniejszy. Myslisz żeby dac teraz z 150-200 saletry? Pod plug poszło 150 Polidap i 150 soli.
  12. Kiedy najlepiej dać saletre na dokarmienie rzepaku? Siany 25.08
  13. Po ilu dniach od regulacji bedzie widac efekt w rzepaku?
  14. Nie da rady tak. To sa pojedyncze przerwy w rzędach. Bedzie cos z tego co dopiero wschodzi ?
  15. U mnie podobnie. Większość rzepaku ma 4 pełne liście lub widac zalążek piątego. Na pustych miejscach wschodzi rzepak po ostatnich deszczach. Jutro chce jechac dovvo 0.4l plus bor i cyperkill.
  16. Polidap i sól potasowa lepiej dać pod pług czy pod agregat? Ziemia klasy IV i V.
  17. Ile dajesz dr green na hektar? Jakies inne mikro jeszcze na jesieni ?
  18. Widać że cześć ładnie dostała a czesc dalej rosnie. Myslisz żeby tak zostawic?
  19. Tylko ta mieszanina nie bierze komosy. Chyba poprawie metazachlor do 4 liścia można pryskać. Tylko jak go dawałem do doglebówki to można jeszcze raz powschodowo?
  20. Czym planujesz poprawić i w jakiej fazie?
  21. Mam pytanie. Po siewie pryskane doglebowo 0.2 Clematis i 2l Metazanex plus adiawunkt. Czy ta komosa padnie czy czymś poprawic? Jak tak to czym? Rzepak wiekszosc w fazie jak na zdjeciu inny dopier wschodzi miejscami jeszcze w ziemi i pewnie wyjdzie po dzisiajszym deszczu. Dość spora presja tej komosy. Niektóre widac poszarpało ale niektore jakby nieruszone.
  22. B7 5.60 B0 5.80 przy 1000l Łódzkie
  23. W sobote w koncu udało sie zasiać. Siewnik wysial 2 kilo na hektar co daje obsade 43-45roslin. O 21 oprysk doglebowy. Mam nadzieje ze cos z tego będzie przy takiej obsadzie.
  24. Nadaje się na V klasę?
  25. 1.85m obwód koła. Dziaiaj zmierzone. Koła chyba orginalne
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v