Skocz do zawartości

dexter1908

Members
  • Postów

    475
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dexter1908

  1. W tym roku mam w planie dołożyć do Snajpera. Dzięki za odpowiedź.
  2. Ile metrybuzyny dodajecie ?
  3. Wzrost wielkości ekonomicznej ma być o 30% i jednocześnie nie mniejszy niż do poziomu odpowiadającego równowartości minimalnego wynagrodzenia w roku składania wniosków. W tym przypadku 12 miesięcy będzie mnożone przez najniższą średnią krajową dochodu, czyli wzrost wartości na chwilę obecną powinien wynieść od 42 do 45 tys. zł i aby to pokazać trzeba będzie okazać się dokumentami ze sprzedaży płodów rolnych. Czyli po realizacji biznesplany trzeba w rok zrobić faktur na 45tys?
  4. Panowie. Jestem z ostatniego naboru na starych zasadach. Rok docelowy 2025. Czy można próbować załapać się na nowe rozdanie?
  5. Propozycja z dzisiaj za pszenżyto 620+VAT, żyto 550+VAT. Łódzkie
  6. dexter1908

    VAT w rolnictwie

    Ja mam taką sytuacje. Działalność była na zasadach ogólnych bez vat ale z chwilą przejścia gospodarstwem na vat z automatu z działalnością też musiałem przejść na vat.
  7. Właśnie przyszła decyzja o wypłacie dopłaty za zboże. Łódzkie
  8. Co mu może dolegać?
  9. Czy to może być efekt po dff? Po oprysku w ciągu kilku dni spadło sporo deszczu. Minęło 2 tyg od oprysku.
  10. dexter1908

    Facelia

    Prawda. Robiłem próbę na wacie i prawie zero wschodów. Wsypałem do dolniczki z ziemią i piękne wschody.
  11. Tadeus pryskane dff potem kilka dni sporo deszczu. Może być od oprysku czy coś innego?
  12. Ja stosowałem w życie jak już zaczynało się krzewić. Na razie nic złego się nie dzieje
  13. Też się nad tym zastanawiam. Gleba mocno nawodniona. Dzisiaj warunki ideał a w noc deszcz . . .
  14. Mój Tadeus też chyba za głęboko poszedł. Też ma takie żółte przebarwienia. Na razie ma dwa liście i trochę jakby zatrzymał się w miejscu.
  15. Saletra Pulan bb 1860 Kizeryt bb 1600 Saletrzak bb 1570 Ceny brutto. Łódzkie. Na składzie resztka saletry. Nowa na zapisy i cena w górę.
  16. Expert+dff+tribenuron w jakich temp stosować?
  17. dexter1908

    żyto hybrydowe

    Czy Expert Met +dff+ tribe powyżej 3 liścia będzie bezpieczne?
  18. Dzierżawy muszą być w Twoim wniosku o dopłaty
  19. Świeża dzierżawa. Od razu poszło tam glifo a wiem że pH trochę słabe to chce dać wapniak i wymieszać gruberem a potem orka i npk pod agregat.
  20. Czy lepiej wysiać teraz wapniak koszelowski potem wymieszać gruberem orka i za tydzień npk pod agregat i siew? Czy lepiej npk pod agregat a wapniak pogłównie po siewie?
  21. dexter1908

    żyto hybrydowe

    Łódzkie w końcu deszcz. W sobotę idzie KWS Serafino F1.
  22. Invigor power można to gdzieś przez neta dostać?
  23. dexter1908

    żyto hybrydowe

    W poprzednim roku siałem 14 września F1 1.7j i wyszło dobrze.
  24. U nas w łódzkim sporo. Dużo posiane i dużo ogłoszeń. Ceny od 1.5 do 2....
  25. dexter1908

    żyto hybrydowe

    O to mi chodziło ile muszę odczekać od zastosowania glifosatu do uprawy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v