Bele sianokiszonki
 

Bele sianokiszonki

  • 2504 wyświetleń
Pierwszy transport bel sprzedany. Kolejny zamówiony z zrobioną przedpłata.

Informacje o zdjęciu Bele sianokiszonki




Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Fendt308lsa
  • 426 1899

Dobra cena, bela 120x120? U mnie po okolicy, po 100-120 sprzedają i nie ma chętnych.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • JarekBazydlo
  • 2524 17171

Tak 120x120 u nas cena od 120zl do nawet 200zl. Zależy jaka jakość beli.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Fendt308lsa
  • 426 1899

Drogo, jak spojrzałem po ogłoszeniach to i za mniej jak 100, kupi. Tylko u nas, nasycone tego towaru, a niektórym aby tylko się pozbyć nadmiaru. Latem się jedzie, to nieraz pełno bel, z pierwszego pokosu, do następnego leży.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Strongman
  • 3291 7534
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Tak 120x120 u nas cena od 120zl do nawet 200zl. Zależy jaka jakość beli.

A kto to wie,u mnie jedna bela smakuję krowom a inna nie a wydaje się taka sama i ładna trawa.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ThePerkins
  • 945 5368

te po 100 to akurat dobre , zresztą kupowałem po 200 i też gówno niesamowite

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Fendt308lsa
  • 426 1899

O to chodzi, cena nie zawsze jest adekwatna do towaru. Ale, ja osobiście, za 100 belki bym nie sprzedał. Gdzie teraz ropa, amortyzacja sprzętu, bo gnoju sobie nie zrobisz, a o robocie już wcale nie mówię. Jak kupować, to tylko z pewnego źródła, jeśli jest możliwość.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ThePerkins
  • 945 5368

teraz około 200zl to koszt zrobienia tej beli , gdzie jeszcze zarobek

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ab23
  • 1316 3077

Ja szukam dobrego towaru że 150 bym dał 🙂Wlkp

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • PawelKtm525
  • 194 1455
dzisiaj 100-120 zl to koszt zrobienia belki chyba ze ktoś nie stosuje żadnego nawozu tylko kosi 5 belek z ha jakiegoś szuwaru

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • JarekBazydlo
  • 2524 17171
Krzysztof81 napisał:

Fajnie. Super cena. Daleko musisz zawieść?

Kupujący przyjechał sam

GBartek napisał:

180 z transportem? Dobra jakość?

Transport po stronie kupującego. Jakość bardzo dobra boa z łąk siewnych a skład belki to tak mniej więcej 50% trawa 30% lucerna 20% koniczyna. Zresztą co roku bierze ode mnie ta sama osoba jak mam tylko na sprzedaż.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • slawek74
  • 12248 22268
ThePerkins napisał:

teraz około 200zl to koszt zrobienia tej beli , gdzie jeszcze zarobek

sprzedaje się zazwyczaj nadwyżkę i czasem trzeba po kosztach... kupowałem po 80 tyle ze dwuletnoe dość suche i po ,,,małej,, prasie ale wolałbym więcej zapłacic za dobry towar...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • robi57362
  • 2391 14273

gdybym mial kupowac po 200 zl belke to dlugo bym nie pociagnol przy 50 sztukach idzie bela kiszonki bela siana i 800 kg qq dziennie

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Krzysztof81
  • 3976 8230

Już te czasy gdzie robiło sie biznes na belach mineły. W moich stronach na sprzedaż idą tylko nadwyżki jak ktoś ma. Nikt specjalnie sie tym nie zajmuje. Jak lepsze łąki to sprzedają na pniu, jak słabsze to za darmo albo mulczer.

Swego czasu Armand jak jeszcze funkcjonował to ostro, handlował i widziałem często jak ciężarówki woziły jego towar. Teraz to zdechło.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • slawek74
  • 12248 22268

nawozy drogie i dużo pracy i różnego sprzętu potrzeba i zrobić na czas by miało jakość

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Arek3125
  • 41 531
Krzysztof81 napisał:

Już te czasy gdzie robiło sie biznes na belach mineły. W moich stronach na sprzedaż idą tylko nadwyżki jak ktoś ma. Nikt specjalnie sie tym nie zajmuje. Jak lepsze łąki to sprzedają na pniu, jak słabsze to za darmo albo mulczer.

Swego czasu Armand jak jeszcze funkcjonował to ostro, handlował i widziałem często jak ciężarówki woziły jego towar. Teraz to zdechło.

A co już nie funkcjonuje ?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • stary sołtys
  • soltys48
  • 19862 36463
10 godzin temu, ab23 napisał:

Ja szukam dobrego towaru że 150 bym dał 🙂Wlkp

Z rękawa lucerny nie Chcesz?

22 minuty temu, Arek3125 napisał:

A co już nie funkcjonuje ?

Słabo 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ThePerkins
  • 945 5368
2 godziny temu, slawek74 napisał:

sprzedaje się zazwyczaj nadwyżkę i czasem trzeba po kosztach... kupowałem po 80 tyle ze dwuletnoe dość suche i po ,,,małej,, prasie ale wolałbym więcej zapłacic za dobry towar...

Niby tak, chociaż ja jestem w sytuacji, że co roku dokupuje... Jakbym miał zapas to lepiej sobie zostawić i z rok jakieś ha wyorać i przesiać... Choć faktycznie ludzie takie gówno sprzedają że głowa boli ...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Fendt308lsa
  • 426 1899

Perkins, dużo dokupujesz? Opłacalność z takiej produkcji wychodzi na jakiś tam + , czy lepiej obsadę zmniejszyć i spać spokojniej? U mnie, to kiedyś kostki małe się sprzedawało, dla koni. Teraz, może by prędzej takie sprzedał jak belę 🤔

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj