Skocz do zawartości

New Holland T6



Przycisk zarządzania obrotami silnika, przydatne przy beczkowozie.

Przycisk będzie zmieniony.




Rekomendowane komentarze

2 godziny temu, PATr napisał:

W nh jest coś takiego fabrycznego czy to rzeźba z podpięciem pod potencjometr w kabinie? 

Oryginalne, tylko przycisk jeden w kabinie drugi dołożony na błotniku teraz.

Szczerze poważnie myślałem o JD ale dealer jak i przedstawiciel nie mieli poważnego podejścia do klienta ogólnie wcale nie zależało im na sprzedaży. Więc pozostały 2 marki NH i Case, Case był początkowo droższy ale jak podpisałem umowę z NH zrobił się tańszy o 5 tyś. ale było już za późno. JD w zbliżonej konfiguracji był droższy o ok. 12 tyś.

Odnośnie jakości na marce DF ma 3 znajomych i 2 ogranicza się do wymiany olejów i filtrów i ciągniki pracują bezawaryjnie zaś trzeci też oleje plus filtry ale zero dbania o sprzęt i tu są problemy z ciągnikiem.

I jak uważacie winna marka czy uzytkownik.?

Najgorsza to jest mentalność ich posiadaczy, zepsuje się jd- miał prawo, to tylko ciągnik, trzeba o niego dbać, zepsuje się deutz valtra, bądź inna marka i od razu hahahah co za złom, mówiłem że jd najlepszy, kupiłes syf to teraz się męcz haha, ciągnika jd skończyły się w 2012 r według mnie, do teraz wychodzą coraz gorsze zamiast lepsze.

  • Like 1

wszyscy tutaj na af piszą jak to te nowe jd się pierd*lą. A ja akurat rozmawiałem z kilkoma właścicielami tych erek po 2012 roku i oprócz akcji serwisowych i drobnych problemów z elektroniką to ciągniki jeżdżą i robią robote. Przebiegi różne od 2500 do 9000 a użytkowane są i przez pracowników i przez właścicieli. Co ciekawe żaden nie miał problemów z dpf. Może ja miałem szczęście że ciągniki które oglądałem były lepiej wykonane czy coś 🤔🤔

6 godzin temu, sumek666 napisał:

Proszę, nastepny.

Ciekawe w czym najlepsze? Absolutnie nie widzę zeby czegos brakowalo w NH wzgledem JD. Jest kedna rzecz ale tego nie powiem. Ciekawe jestem, który koncern produkuje więcej ciągników na świecie. 

Oj nie zakładał bym się o to że koncern NH produkuje więcej ciągników niż sam jeden JD.

Teraz od ciebie zaleciało zaściankowością, bo jeśli w PL jest dużo NH to uważasz że jest tak na całym świecie?

Chociażby u ruskich nie uświadczysz NH

na pierwszym miejscu był w roku w którym wprowadzili serię 1000 

Jak podaje brytyjski portal profi.co.uk za Agrievolution Alliance sprzedaż ciągników na całym świecie przekroczyła magiczne 2 mln sztuk. Największą sprzedaż, co w dzisiejszych czasach już raczej nie dziwi, odnotowano w krajach rozwijających się (BRICS), czyli w Indiach (600 tys. sztuk) i w Chinach (460 tys. sztuk). Oba te kraje zanotowały wzrost sprzedaży o imponujące 16%, a łącznie ich sprzedaż to lekko ponad połowa globalnej sprzedaży ciągników.

Na następnych miejscach znajdują się rynek amerykański z 220 tys. sztuk (progres o 4%) oraz europejski z liczbą 190 tys. sprzedanych ciągników i przyrostem o około 13%. W Europie dwa największe rynki to Niemcy i Francja. Pozostałe części świata, jak łatwo policzyć, to 600 tys. sztuk.

57 minut temu, Arek napisał:

Z kultową wisząca podsufitką 😂

To tylko świadczy o jakości i wytrwałości maszyn JD, podsufitka odpada od nadmiaru MTG w polu, a ciągnik mechanicznie dalej bez zarzutu.

 

U nie przy 6 tys. mtg nic na razie nie wisi. Więc jak ktoś kupuje używkę JD i podsufitka wisi to trzeba się liczyć z tym że traktor w realu na pewno ma ponad 10 tys. mtg. mimo że na liczniku tylko 6tys.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v