Skocz do zawartości

Wspornik dolnego zaczepu z 4011 do C-360


wojcik1207

Czy ktoś przerabiał taki temat? Wspornik z 4011 pasuje tylko na 4 śruby, co z tymi czterema śrubami wokół wom? I pytanie nr 2 czy czop zaczepu od zetora pasowałby do C-360?

Rekomendowane komentarze

Niestety to nie będzie grało w ciężkich maszynach tak jak teraz. Stary typ zaczepu ma inny korpus pośredni i mocowany jest na większą ilość śrub (10). W dodatku jest inna listwa i inny czop pod skrzynią.  Założenie starego typu to dobry pomysł ale musisz mieć komplet czyli korpus, listwa, czop i rama zaczepu. 

Dnia 30.08.2018 o 09:26, rukleekipa napisał:

@bears masz tą kabinę z zetora na 3p? Bo założyłem do swojej 355 ale nie mam ramki tylnej szyby i potrzebne mi zdjęcia żeby dorobić jak było w oryginale

jakiej ramki? Stary typ kabiny miał albo odchylaną szybę na "dwa" albo na "jeden". Na dwa czyli z dostępem do zaczepów, a na "jeden" tylko jako wywietrznik. Wrzuć zdjęcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v