Skocz do zawartości

John Deere 5065 E wnętrze


Astenenn

Takie tam , w środku :)


Rekomendowane komentarze

@Michal97rolnik : Kto bogatemu zabroni , haah :D

@Piote1216 : Radyjko gra , wygodnie jest :D Takim sprzętem robota w polu idzie :D

@MgrLukash : Ta kabina jest Naglak :) Ciągnik z kabiną kosztuje ok 106 tys. Jakość nawet, tylko że we 2 os to troszkę ciasno jest :D

@forterraturbo : Tak, można kupić siedzonko ale nie pamiętam ile kosztuje :D Założenie klimy kosztuje okolo 3 tys :/

@traktorzystac330 : Zapomniałes jeszcze o "pojeździmy" :D Wpadajcie w nd

@r2d2 : Klima kosztuje okolo 3 tys , a tak to nawet fajny ciągniczek :)

@romanekdeutz : Chyba tak . Rewers występuje w modelu 5075 E tej serii tylko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v