Takie tam , w środku
Michal97rolnik 538 Opublikowano 26 Marca 2014 Marian tu jest jakby luksusowo ... Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/493848-john-deere-5065-e-wnetrze/#findComment-1470752
Piotr1216 1218 Opublikowano 26 Marca 2014 Lepiej niż w c-360 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/493848-john-deere-5065-e-wnetrze/#findComment-1470776
MgrLukash 154 Opublikowano 26 Marca 2014 O ile droższa jest ta kabina od Naglakowskiej? Jak z jakością wykonania? Podobnie jak w 5M? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/493848-john-deere-5065-e-wnetrze/#findComment-1470948
Gość forterraturbo Opublikowano 26 Marca 2014 Ładnie , można mieć siedzonko pasażera za dopłatą , klimę ? Podoba mi się ten ciągnik. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/493848-john-deere-5065-e-wnetrze/#findComment-1470956
traktorzystac330 578 Opublikowano 26 Marca 2014 Zobaczymy, ocenimy Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/493848-john-deere-5065-e-wnetrze/#findComment-1470996
r2d2 19 Opublikowano 26 Marca 2014 No jezeli by można doposażyć go w klime to powiem Wam koledzy,że całkiem fajny i komfortowy ciągniczek za nie dużą kasę Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/493848-john-deere-5065-e-wnetrze/#findComment-1471127
romanekdeutz 88 Opublikowano 27 Marca 2014 A rewers można chociażby hydrauliczny zamówić? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/493848-john-deere-5065-e-wnetrze/#findComment-1471437
Astenenn 292 Opublikowano 27 Marca 2014 @Michal97rolnik : Kto bogatemu zabroni , haah @Piote1216 : Radyjko gra , wygodnie jest Takim sprzętem robota w polu idzie @MgrLukash : Ta kabina jest Naglak Ciągnik z kabiną kosztuje ok 106 tys. Jakość nawet, tylko że we 2 os to troszkę ciasno jest @forterraturbo : Tak, można kupić siedzonko ale nie pamiętam ile kosztuje Założenie klimy kosztuje okolo 3 tys @traktorzystac330 : Zapomniałes jeszcze o "pojeździmy" Wpadajcie w nd @r2d2 : Klima kosztuje okolo 3 tys , a tak to nawet fajny ciągniczek @romanekdeutz : Chyba tak . Rewers występuje w modelu 5075 E tej serii tylko Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/493848-john-deere-5065-e-wnetrze/#findComment-1471454
Gość forterraturbo Opublikowano 28 Marca 2014 Widzisz tu klima okoł 3 tys , a do zetora około 7/8 tys .Dzięki Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/493848-john-deere-5065-e-wnetrze/#findComment-1472280
Azaren 4 Opublikowano 29 Marca 2014 No elegancko ^^ leci 5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/493848-john-deere-5065-e-wnetrze/#findComment-1473110
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się