Skocz do zawartości

Informacje o zdjęciu Pocisk


49 komentarzyRekomendowane komentarze

Najpierw zadzwoniłem po policje przyjechali oznaczyli teren taśmą gdzie leży ten pocisk i za 2 dni przyjechali saperzy normalnie go podniósł i wrzucił na kipę. 

u mnie 2 lata temu zabierali w wielki czwartek też artyleryjski ale przeciwlotniczy, ten jest przeciwpancerny, średnicy płyty cd ważył ok 40kg, jak go zabierali odeszłem tak na 20m, a dowódca mówi do mnie, "po co odeszłeś, jak wybuchnie to szyby w promieniu 3km polecą, a nas wszystkich napewno nie znajdą :D " , wziął jeden to , rzucił na pakę jak worek i pojechaliśmy, pytam się czy nie boją się że wybuchnie to powiedzieli że nawet bym nie zdążył poczuć :D

  • Like 4

X lat do tyłu tata podobny pocisk "wy kultywatorował" odłożył na pobliską kamionkę i tak leżał kolejne x lat aż pewnego dnia tata z sąsiadem włożyli go w ognisko, pocisk wybuchł po ok. godzinie od ugaśnięcia ogniska.


 


Szkód nie zrobiła ale sąsiad będący na polu ok. 1 km słyszał tylko świst odłamków, jeden leży pod warsztatem na pamiątkę.

ja pierdziu biggrin.png ale miałeś szczęście smile.png w Toruniu nieraz na poligonie cos wybuchnie to aż u mnie w domu słychać a mieszkam 35km od Torunia :D

 

 

 

Orasz, siejesz, głęboszujesz, a on tam siedzi pod ziemią, uderzasz w coś, ale nie wiesz co to jest myślisz, że to kamień, aż pewnego dnia uderzasz tak, że jest to twoja ostatnia praca.

  • Like 3

Jak byś miał tyle tego co u mnie pod ziemią @adamie3553 to za każdym razem byś się bał jak coś przywadzisz :D u nas nikt głęboszów nie używa, a saperzy są średnio co miesiąc :D... multum tego, naprawdę...

To nie ciekawie macie, z tym żartów nie ma. U mnie jak pogłębiali rzekę to wyciągnęli kilka bomb a chyba 600kg jak się nie myle, ale bez zapalników, rosjanom się nie chciało wywozić na poligon to potopili w rzece, bo przecież jak czegoś nie widać to tego nie ma.


Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×