ugladałem 1002 i naprawdę fajnie to wygląda, w nh o wiele gorzej,z minusów to kabina bez amortyzacji ta skrzynia 32x32 to tak naprawdę 16x16 bo reszta to pelzaki noi gabaryt to na główny ciagnik to to nie jest,a tak to super te bosty i tryb Eco na guzik , grube zaczepy i tuz ,chłodnice mają taką typową samochodowa wiec szybko może się zakleić i ciężko będzie to czyścić