U tego gościa widziałem ramę dolną wzmocnioną poprzez zamknięcie jej ceownika grubą blachą.
Tyle że koleba ma bardzo wysokie burty i do ręcznego załadunku to słabo się nadaje, no chyba że z tyłu po zdemontowaniu burty.
Mam ramę z osią od RCW2 i tak się zastanawiam, co z niej zrobić.