Kolega chyba ma jakies problemy z ciągnikiem i czeka na reakcję serwisu że nawet nie odpisze jak się ciągnik sprawuje . Jakby było wszystko ok to dawno by pochwalił że maszyna chodzi bez problemu. Zwłaszcza że na af jest co chwila więc odpisać na komentarz to chwila