Niedaleko mnie mieszka facet co przerabia rozrzutniki na wywrotki. Ostatnio miał jedną zarejestrowaną na czarną tablicę. Cena około 12tys. Chyba już sprzedał, bo ogłoszenia już nie ma.
Rozrzutnik nie zastąpi wywrotki.
Koleby pracowywały głównie w budownictwie. Do C-330 były za duże.
W moich okolicach ludzie, z braku przyczep ratowali się wozami. Niektóre miały ładowność nawet 4t.
@jonek98 jest dużo ogłoszeń sprzedaży zachodnich przyczep wywrotek jednoosiowych ale praktycznie wszystkie bez papierów.
Zdjęcia znajomych
Aby zobaczyć zdjęcia znajomych, musisz się zalogować.