a powiedz o jakie szarpanie chodzi? podczas jazdy, czy podczas zmiany półbiegi? czy może podczas zmiany kierunku jazdy rewersem? bo jak jeździłem to troche dziwnie zmieniał te półbiegi, a rewers na niskich prędkościach jest dość mocno agresywny i nie ma regulacji
A kto by się bawił i wyjmował by gwoździe
Dziękuję 🍻
Pod Twoim zdjęciem wiosną pisałem że się noszę z zakupem 8 nożowego no i jest 😁 ale jednak na 6 noży