mieciu68

tur ursus 914

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
mieciu68    1

witam mam pytanie czy tur czeski nd5 18 bedzie pasoawał do ursusa 914 jeżeli ktoś posiada takiego tura to prosze o opinie czy warto go kupić

Michal984    584

Z tego co się orientuję to te tury były montowane także w zetorach różnego typu np 7245 oraz 8011 :) Wszystko zależy od tego jaką posiadają adaptacje 

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
    • Przez norek1985
      Jak w temacie w 1224 została wymieniona pompa wody wyjęty termostat a jak się odpali silnik brak ruchu wody w chłodnicy no i góra chłodnicy robi się gorąca a dół zimny. Tperatura szybko wzrasta do 90 stopni.
    • Przez adam1996s
      Witam 
      Mam pytanie jakie powinno być ciśnienie oleju w ursusie seria 1200 6 cyl. Na ciepłym i zimnym silniku. Mam coś takiego że po uruchomieniu pokazuje koło 2 atm po chwili 3 a jak sie nagrzeje to w granicach 1,5.
      Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez hus2431
      Jakiś czas temu przy moim ursusie c385 zatarł się silnik i wpadłem na pomysł żeby zamiast oryginalnego silnika wsadzić 4 cylindrowego perkinsa więc moje pytanie brzmi czy jest możliwość takiej przeróbki i czy wgl się to opłaca?
    • Przez sdcrisis
      czesc mam do was pytanie bo chcialbym wymienic ogumienie w 1614 ursusie i teraz mam do was pytanie poniewaz chcialbym szersze bo do tej pory mam przod 14,9. R24 i tył 18,9 R38 i teraz nie wiem jakie;/ ale czy jabym szersze zalozyl to czy felge tez musze zmienic na szersza??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.