Skocz do zawartości
michu20

kalibracja fendt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
michu20    93

witam czy jest tu ktoś kto ogarnia jak się robi kalibracje skrzyni vario i był by chętny opisać ;-)

iron    708

nie wiem czy da się samemu to zrobić. ale jest taki koleś może o nim słyszałeś z okolic Niemodlina jest. chyba Joachim ma naimię do mnie przyjeżdżał.

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    708

acha .to może ktoś tu zna się na tym. pada u ciebie bo u mnie dzisiaj 4 razy padało a teraz się zaciagło i pada czasami mocniej.

michu20    93

U mnie 17 litrów od wczoraj spadło i na tą chwilę przestało a przydało by się jeszcze 30 litrów;-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xXKarolXx
      Witam. Mam problem z hydraulika nie podnosi tura , ani nie opusz na , ekanie widać + i - reaguje ale tur nic i po chwili wywala błąd hydraulikventile i A.1.2.B , A.1.2.A i na każdej sekcji inny błąd tłumaczyłem bledy to znacz że ,, pozycja pływająca nie została osiągnięta , zawór przechodzi w położenie neutralne gdzie szukać przyczyny co robic ???????????
    • Przez mifalek10
      Witam.
      Mam pytanie do użytkowników Fendta serii 700 z silnikiem Deutza 6- cylindrowy, 4- zaworowy moc max. 165 KM czy pobiera wam olej? Jak tak to ile?
      Posiadam nowy ciągnik kupiony w tamtym roku i pobiera mi spore ilości oleju. Osoba z AGCO twierdzi że do 300 godzin może brać nawet do 3l na przepracowane 100 godzin, po 300 godzinach będzie brał trochę mniej (co śmieszniejsze stwierdził ze przy lżejszej pracy będzie brał więcej oleju niż przy ciężkiej pracy...) oraz twierdzi że starsze generacje nie biorą oleju, ale ta nowa już tak. Z kolei osoba  z serwisu twierdzi że to stanowczo za dużo. Też uważam, że coś jest nie tak. Chcę to zgłosić na gwarancję, ale najpierw chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda u Was?
    • Przez Famer21
      Problem z akumulatorem w fendcie 714. Traktor stoi tydzień bez odpalania, teraz mrozy i akumulator padnięty. Mamy bezobsługowy (bez płynu) porządny z warty i co jest jakiś mróz są problemy. Mamy w traktorze radio, które samo włączało panel, panel ściąganiety na stałe, zakładamy na dłuższą jazde go tylko. Czy to radio może być aż takim problemem? Czy to coś innego?
    • Przez Piter954
      mam pytanko czy ktoś wie jak się ustawia wyświetlacz żeby pokazywał ilość spalania paliwa?
    • Przez marttinj23
      witam pomoż ktoś jak przestawić zeby po nacisnienciu guzika w joysticku End tylny tuz sie podnosił a po naciśnięciu guzika GO opuszczał i ciągnik przyspieszał może ktoś z szanownych formułowiczów by nagrał jakiś film na you tube własnie jak to ustawić albo tu opisał tak na chlopski rozum jak to ustawić bym był bardzo wdzięczny:)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.