Skocz do zawartości
koksstb

Zapowietrzanie pompy - problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
koksstb    1

Witam problem po wymianie kranika przy zbiorniku wyglada nastepujaca przy orce spada z obrotów i gasnie musze podpowpowac reczna pompka przy pompie wtryskowej wtedy chwile pochodzi i gasnie , a pompka chodzi lekko i dopiero po czasie łapie paliwo , co jest ?? jak wgl to odpowietrzyć która srubę na pompie odkręcić bardzo proszę o foto gdyż jestem na polu z góry dziekuje :)

kitowiak    393

A o jaki ciagnik chodzi ? i czy dobrze założyłeś kranik bo moze uszczelka podeszła i paliwo trzyma, a co do pompki jeśli lekko chodzi to jest podejrzenie ze uszczelniacz nie trzyma paliwa i schodzić moze...

sadek9    39

albo lewe powietrze przez kranik nowy ciągnie ale dużo zależy od tego jaki ciągnik, zbiornik u góry czy u dołu itd

Wiadomość z agroFakt.pl

Adi96    1156

Pod pompką zasilająca powinieneś czuć opór jak pompujesz jak nie ma mogły pójść uszczelniacze.No jak to jaki  temat założony do 4011  do c-362 więc albo 3P lub c-360.Korek zbiornika ma z góry otwór  nie jest zasyfiony?

koksstb    1

Dziekuje Przycjaciele rozebrałem to na polu okazało sie ze ostojnik był abity syfem :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tadeusz1212
      Duzo jest roboty zeby wymienić uszczelka pod głowica w Ursusie C-360 ??? Pobawić sie samu czy lepiej dać do mechanika ??? Musze wymienić bo olejek zaczyna lecieć jeszcze nie wydmuchuje ale czym prędzej tym lepiej.
    • Przez jktuning
      Witam mam pytanie czy wie ktoś jak wymontować stare tuleje i wmontować nowe w silniku perkins? bo nie są to tuleje takie jak w zwykłych silnikach z mokrymi tulejami tylko suche.
    • Przez bartekcuber
      witam mam problem z ciśnieniem oleju silnika na zimnym ma 4,5 atmosfery a na gorącym nie całe 1 miezone zegarem ściągnąłem misę by zobaczyć panewki nie które panewki główne są one koloru szarego metalicznego a miejscami jakby żółte i tu pytanie czy to żółte to jest wyrobienie się panewki ?
    • Przez lukano
      Witam co moze byc kopcenia na białawo pompa była robiona wtryskiwacze tez silnik włanie sie skonczył docierac wymieniłem filtr powietrza na nowy i niewiedziałem ile wlac oleju czy zbyt wysoki poziom oleju w filtrze moze byc skutkem kopcenia???
    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie, ponieważ zagotowała mi się moja 60-siątka i chcę jej poprawić chłodzenie i mam ten oryginalny wiatrak, który ma bardzo krótkie te łapy i chcę założyć taki, np od Zetora 7245  https://sklep.mizar.com.pl/wentylator-zetor-60011360-p-10191.html  i teraz moje pytanie, ktoś się orientuje, czy pasuje on bez żadnych kombinacji. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.