Skocz do zawartości
News
Rafalk1990

Case 845 problem z podnośnikiem

Polecane posty

Rafalk1990    1

Witam mam problem z podnośnikiem w case 845 XL, nie utrzymuje danej pozycji i nie można regulować np. podczas orki, działa jedynie wtedy jak da się maksymalnie do góry. Do tego pokrętło od ustawienia trakcji i pływania po przekręceniu za połowę podnośnik całkowicie opada i zero reakcji. I na koniec to pokrętło na błotniku także zero reakcji. Olej w normie, nie pieni się.

Edytowano przez Rafalk1990

Rafalk1990    1

Czujnik wysokości nic takiego nie zauważyłem, wątpię żeby był Case jest 1990 roku. Nie sądzę żeby to było sterowane elektronicznie.

Wiadomość z agroFakt.pl

lampard    1

Mam Fergusona z 89 roku i sterowanie jest elektroniczne i też nie działa. Masz sterowanie na zewnątrz na błotniku?

Rafalk1990    1

Tak jest tam pokrętło które też nie działa. Ale ono jest na zasadzie zaworu nie ma tam przycisku.

Edytowano przez Rafalk1990

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jaszczur2008
      Witam.
      Posiada case international 844s 81rok 4x4 (nie xl)
      Problem taki ze na polowych cos wali w skrzyni.
      Na szosowych i wstecznym jest okej.
      Gdy jade na polowych potrafi wybic na luz.
      Obstawiam na synchronizator.
      Moje pytanie to pod ktorym deklem sa tryby od polowych? Pod podnosnikiem, czy pod tym z przodu gdzie jest orbitrol?
      I drugie pytanie czy przedni dekiel zejdzie? Bo orbitrol jest jakby pod deklem iczy to tak wyjdzie? Lub co odkrecic by wyciagnac dekiel?
      Prosze jakies wskazowki
    • Przez Piasek186
      Witam. Ma ktos moze namiary na firme ktora zajmuje się sprzedażą I jednocześnie naprawą ciagników case z okolic prudnika ? Byłem kilka lat temu tam oglądać jakiś ciagnik, ale nie pamietam miejscowosci chyba że ktos wie gdzie w łódzkim naprawiają te ciągniki ?
    • Przez MIKUr1
      Witam.

Nie ma chyba w Polsce forum z lepszymi fachowcami od sprzętów rolniczych, więc zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Mój tata kupił ciągnik Case 5130, praktycznie nic nie zdążył popracować i sprzęt po zgaszeniu i ponownym odpaleniu nie chce jechać. W ogóle nie rusza ani do przodu ani do tyłu, WOM działa, wspomaganie działa. Co sprawdzić? Jaka może być przyczyna?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez kuba5150
      Jestem nastawiony na kupno tego ciągnika proszę o wszelkie informacje o tym traktorze.., ile spala, WOM hydrauliczny?, najczęstsze awarie.
    • Przez daniel1wisniewski
      Witam wszystkich
      Dwa lata temu zakupilem od posrednika ciagnik rolniczy Case mx120 z 1999 roku sprowadzony z kompletem dokumentow.
      Po 2 latach na przegladzie diagnosta stwierdzil niekompletny nr VIN.  Jest w dowodzie wpisane 10 znakow tak jak bylo na dowodzie zagranicznym.
      Na ramie jest natomiast 17 znakow. Pietwsze 7 znakow nie widnieje w dowodzie rej.
      Czy konieczna jest interwencja rzrczoznawcy i wymiana dowodu? Czy moze 10 cyfrowy VIN jest zupelnie normalny.
      Prosze o pilna pomoc.
      Pozdtawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.