News
Rafalk1990

Case 845 problem z podnośnikiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafalk1990    1

Witam mam problem z podnośnikiem w case 845 XL, nie utrzymuje danej pozycji i nie można regulować np. podczas orki, działa jedynie wtedy jak da się maksymalnie do góry. Do tego pokrętło od ustawienia trakcji i pływania po przekręceniu za połowę podnośnik całkowicie opada i zero reakcji. I na koniec to pokrętło na błotniku także zero reakcji. Olej w normie, nie pieni się.

Edytowano przez Rafalk1990

Rafalk1990    1

Czujnik wysokości nic takiego nie zauważyłem, wątpię żeby był Case jest 1990 roku. Nie sądzę żeby to było sterowane elektronicznie.

Wiadomość z agroFakt.pl

lampard    1

Mam Fergusona z 89 roku i sterowanie jest elektroniczne i też nie działa. Masz sterowanie na zewnątrz na błotniku?

Rafalk1990    1

Tak jest tam pokrętło które też nie działa. Ale ono jest na zasadzie zaworu nie ma tam przycisku.

Edytowano przez Rafalk1990

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez droppoll
      Witam. W moim Case mx100c z 1999r wymieniam po zakupie tłumik drgań. Po numerach (347952A1) odnalazłem w sieci 3 typy tłumików drgań pasujących do mojego ciągnika. W załączniku daje miniaturkę z tymi rodzajami. U mnie jest ten pierwszy. Czy kopic nowy taki sam jak był czy może inny. Ciągnik robię dla siebie i chce żeby to fajnie działało. Co polecicie? Z góry dzięki.

• Przez Kielosz
      Witam, szukam mechanika w promieniu do 30 km od miejscowości Ryki (woj. lubelskie). W ciągniku są do zrobienia hamulce padły prawdopodobnie uszczelnienia, uszczelka pod głowicą, oraz pare rzeczy związane z hydrauliką. 
    • Przez MichalP
      Witajcie.
      Mam problem z podnośnikiem w swoim MF-IE  Po zakupie nowego pługa w końcu znalazłem  chwile żeby go podczepić  przestawić i sprawdzić obrót. 
      Po podczepieniu  okazało się ze   MF - podnosi plug gdzieś  do połowy siłowników dalej nie idzie.  Ani  Ehr , ani sterowanie ręczne z błotników nie jest wstanie wymusić żeby poszło wyżej.  
      Pług waży  około 1500kg. 
      Dodam że  mam bronę talerzową  która waży  1200kg i podnosi ją  bez  żadnego problemu do samego końca.
      Ma ktoś  jakąś podpowiedz od czego  rozpocząć sprawdzanie, gdzie jest   problem?
    • Przez Adam54321
      Witam mam case 5140 i mam problem bo na niskich obrotach faluje a już od 1350 jest ok gdzie szukać przyczyny?
    • Przez 36rolnik36
      Witam. Mam pytanie jaka może być  przyczyna podcierających się wieszaków 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.