Skocz do zawartości
Rafalk1990

Case 845 problem z podnośnikiem

Polecane posty

Rafalk1990    1

Witam mam problem z podnośnikiem w case 845 XL, nie utrzymuje danej pozycji i nie można regulować np. podczas orki, działa jedynie wtedy jak da się maksymalnie do góry. Do tego pokrętło od ustawienia trakcji i pływania po przekręceniu za połowę podnośnik całkowicie opada i zero reakcji. I na koniec to pokrętło na błotniku także zero reakcji. Olej w normie, nie pieni się.

Edytowano przez Rafalk1990

Rafalk1990    1

Czujnik wysokości nic takiego nie zauważyłem, wątpię żeby był Case jest 1990 roku. Nie sądzę żeby to było sterowane elektronicznie.

Wiadomość z agroFakt.pl

lampard    1

Mam Fergusona z 89 roku i sterowanie jest elektroniczne i też nie działa. Masz sterowanie na zewnątrz na błotniku?

Rafalk1990    1

Tak jest tam pokrętło które też nie działa. Ale ono jest na zasadzie zaworu nie ma tam przycisku.

Edytowano przez Rafalk1990

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez darek2006
      Posiadam case 95a od niedawna i nie bardzo podoba mi się zwrotność tego traktora Czy szerokie opony z przodu 380/70/24 tył 480/70/34 mają na to jakiś wpływ Proszę o podpowiedzi jak to polepszyć
    • Przez Klaudzia99
       Mam problem z Ciągikiem Case CS 86. Mianowicie w chłodnicy znajduje się olej. Co z tym zrobić? Jak to się mogło stać? Miał ktoś podobny problem ? 
    • Przez Kiełpik
      Witam! Ostatnie kupiłem ciągnik Case mx110 był sprowadzony z Francji pokazywał prędkość w MPH przestawiłem więc na Km/h według instrukcji jaką znalazłem na tym forum.Wszystko ładzie działało aż wpadłem ciągnikiem w błoto z wieszczu była zamarźnięta ziemia i teraz raz pokazuję ile jadę raz nie pokazuję wcale wie ktoś co może być ? Może coś się uszkodziło ?
    • Przez Dawidcasejx1090u
      Witam mam dylemat, albowiem kończę robić remont w swoim case jx1090u z silnikiem iveco i nie wiem jak go docierać, może ktoś by mu podpowiedzial jak najlepiej by go dotrzeć żeby miał swą moc i wytrzymałość? W silniku było robione :
      -honowanie cylindrów z nowymi tłokami i pierscieniami robionymi nad wymiar 
      -polerowanie wału wraz z nowymi panewkami 
      -kompleksowa naprawa głowicy 
      -regeneracja turbosprężarki 
      -wymiana wtryskiwaczy oraz pompy oleju 
    • Przez Agri666
      Witam Case 5150 pro mam problem z hydrauliką mianowicie chodzi o to że po uruchomieniu ciągnika działa ona dopiero po 2 minutach (chodzi o podnośnik,  ładowacz oraz wyjście na węże hydrauliczne )  gdy juz dziala sprawdzilem cisnienie jest koło 200 bar ... Natomiast jeżeli chodzi o jazde polbiegi wspomaganie wszystko działa od razu ... 
      Co zostało zrobione 
      -wymienione filtry 2 od hydrauliki
      -sprawdzone elektro zawory 
      Znajomy mówi że może to być zawór mechaniczny na pompie nie mam pojęcia gdzie on może być