Skocz do zawartości
Rafalk1990

Case 845 problem z podnośnikiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafalk1990    1

Witam mam problem z podnośnikiem w case 845 XL, nie utrzymuje danej pozycji i nie można regulować np. podczas orki, działa jedynie wtedy jak da się maksymalnie do góry. Do tego pokrętło od ustawienia trakcji i pływania po przekręceniu za połowę podnośnik całkowicie opada i zero reakcji. I na koniec to pokrętło na błotniku także zero reakcji. Olej w normie, nie pieni się.

Edytowano przez Rafalk1990

Rafalk1990    1

Czujnik wysokości nic takiego nie zauważyłem, wątpię żeby był Case jest 1990 roku. Nie sądzę żeby to było sterowane elektronicznie.

Wiadomość z agroFakt.pl

lampard    1

Mam Fergusona z 89 roku i sterowanie jest elektroniczne i też nie działa. Masz sterowanie na zewnątrz na błotniku?

Rafalk1990    1

Tak jest tam pokrętło które też nie działa. Ale ono jest na zasadzie zaworu nie ma tam przycisku.

Edytowano przez Rafalk1990

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil8352
      witam, w prasie case rb 344 gdy zaczyna zwijać materiał to siłownik elektryczny cofa się i chowa noże, wysuwam je przyciskiem, i przy obciążeniu znów noże się chowają. Czy ktos ma pomysł co może być przyczyną? 
    • Przez Lukas85
      Koledzy czy ktoś użytkuje kombajn Case 2188/2388 i moglby cos na jego temat powiedziec? Jak sie sprawuje jak jest z awaryjnoscią jaką ma skrzynie (hydrostat czy cos innego). Czy jest mozliwosc koszenia "na pokos" bez rozdrobnienia słomy? Porównując ceny tych kombajnów z podobnego rocznika z claas'em jest sporo tańszy. Obecnie pracuje na kombajnie Claas Dominator 96 z hydrostatem. Dużym minusem tego kombajnu jest silnik umieszczony z tyłu zaraz za kabina. Po pierwsze mocno grzeje w plecy a po drugie hałasuje. Case jest sporo krótszy a jednoczesnie bedzie bardziej zwrotny. Jakis czas temu znajomy kupił Lexiona o ile dobrze pamietam 405. Czy w case jest tak samo dużo elektroniki? w lexionie obok drzwi jest cała szafa z przekaznikami, nie daj Boze żeby dostały się tam myszy... 
    • Przez Novo181818
      podnośnik mam na ehr, czasem podnosi bez problemu a czasem występuje takie zjawisko jakby coś się zacinało albo coś się przytykało. nieważne czy podnoszę guzikiem czy pokrętłem. jak użyje pokrętła i tak nie chce podnosić to daje trochę w dół i znów do góry i podnosi. gdzie szukać problemu bo przed robotami chce to zrobić. Drugie pytanie mam takie bo potrzebuje kupić łącznik centralny do niej i zauważyłem jak pożyczałem od znajomego że musiałem go dość mocno rozkręcać żeby mieć dobrze ustawioną maszynę. Jakie u was pracują przy Reniach łączniki lub proszę o jakiś link do jakiegoś sprawdzonego. szukam zwykłej na gwincie tylko bardzo masywnej
    • Przez Dzidek88
      Witam, mam pewien problem z moim MF 34 bądź Case D8900 jak kto woli, mianowicie kupiłem go bez sieczkarni z zamiarem dokupienia używanej i to się udało, ale sieczkarnia pochodzi z mf 32 i tu pojawia się problem, nie wiem jak idą koła pasowe i napinacze w oryginale i czy te które posiadam będą w ogóle pasować bez przeróbek (do sieczkarni mam koło pasowe podwójne z napinaczem, dwa koła pasowe płaskie stałe,koło pasowe płaskie z napinaczem)  proszę użytkowników tego kombajnu posiadających oryginalne sieczkarnie o podesłanie zdjęć jak to wygląda w oryginale. Pozdrawiam

• Przez marcinl43
      witam, mam pewien problem. Przy włączaniu WOM słychać zgrzyt taki. można to zlikwidować? . Druga sprawa jak zatrzymać wałek bo naciskam sprzęgło i się nie zatrzymuje ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.