Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Chodź nie myślcie że to zastąpi Wam nawożenie bo tu już nie jeden tak myślał. Co do stosowania to UG max raz w roku chyba jasne jak się popatrzy na cenę. Z tego co pamiętam ponad litr pierwsze lata, potem 0.6-0.9l i niby gleba lepiej się sypie. 

Opublikowano

Nie rozchodzi się o to że bez nawożenia się obejdzie, czy że będzie się sypać. Rozchodzi się czy słoma szybciej jest rozkładana po tym środku?

Opublikowano

A teraz pytanie za 100pkt. Kto próbował dociec co i w jakich ilościach jest w tych produktach. Żaden producent nie udzieli rzeczowo odpowiedzi na ten temat. A jeszcze lepiej ile wynosi koszt produkcji ? Na pewno nie 50 %  nie 40% ani nie 30 % kosztu produktu w detalu .  

Opublikowano
Dnia 24.10.2016 o 16:22, major_89 napisał:

A teraz pytanie za 100pkt. Kto próbował dociec co i w jakich ilościach jest w tych produktach. Żaden producent nie udzieli rzeczowo odpowiedzi na ten temat. A jeszcze lepiej ile wynosi koszt produkcji ? Na pewno nie 50 %  nie 40% ani nie 30 % kosztu produktu w detalu .  

Sprawdź sobie produkty firmy Agraplant, np. HumiAgra, to są skoncentrowane kwasy humusowe,  producent podaje skład produktu. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez kissmy...
      coraz częściej mam do czynienia z producentami ekologicznymi i ich technologia często ma pewne przewagi nad konwencjonalną, dlatego chciałbym abyśmy poruszyli temat nawozów (kopalin), które można z powodzeniem wykorzystać w dowolnej technologii produkcji roślinnej, czy stosujecie/stosowaliście jakieś nawozy z niżej wymienionych, a może znacie jeszcze ciekawsze?
       
      mączka bazaltowa - jest to rozdrobniona skała wulkaniczna, poprawiająca właściwości gleby i stanowiąca tanie źródło mikroelementów, szczególnie krzemu, który ma duże znaczenie dla odporności roślin, a opryskiem z dodatkiem mączki bazaltowej można tępić owady
      http://www.miningscience.pwr.edu.pl/wp-content/uploads/2008/01/gig_2008_10_12.pdf
       
      gips - również poprawia strukturę gleby (nie każdy) i jest dobrym źródłem wapnia i siarki http://permakultura.net/2015/03/25/zastosowanie-gipsu-w-rolnictwie-i-ogrodnictwie-2/  , chociaż na to jeszcze nie znalazłem potwierdzenia naukowców 
    • Przez AGRObombula
      witam mam pytanie czy moge pozypać wapmag wiosną na oziminy a dokładnie na jęczmień czy mo powstań negatywne skutki jakię albo pomoże ktos już zwas takie coś na wiosne na oziminy zastosował
    • Przez pawelsd
      Cześć wszystkim!
      Zastanawiam się nad posadzeniem niewielkiego żywopłotu i skłaniam się ku głogowi jednoszyjkowemu, czyli głogowi pospolitemu. Czytałam, że jest to gatunek bardzo wytrzymały, idealny dla osób, które chcą przyciągnąć owady zapylające i stworzyć naturalne siedlisko dla ptaków.
      Chciałabym jednak spróbować wyhodować go z nasion, zamiast kupować gotowe sadzonki. Czy ktoś z Was sadził głóg od zera? Czy możecie udzielić mi rad dotyczących stratyfikacji, czasu kiełkowania i wczesnego wzrostu?
    • Przez wojtii
      Przydało by się dać wapno na pole, tylko jakie? Wiem tylko tyle, że muszę wapnować. Ale jakie dać, ile i gdzie je kupić w okolicy Wrocławia, bliższej lub dalszej?
    • Gość tess
      Przez Gość tess
      Proponuję założyć nowy wątek FORUM -  wrzucajcie na tagu ciekawostki dotyczce naszych pięknych ogrodów-  krzewów,kwiatów itd. aż po architekturę ogrodową - zdjęcia mile widziane:)
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v