Skocz do zawartości
tedek2

Jaki tur do renault 90-34

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tedek2    25

Witam posiadam renault 90-34 i chce założyc tura, zastanawiam sie nad metal technik a intertech. Na metal tech dostałem oferte 19600 z amortyzatorem, 3 sekcje, samopoziomowanie, lyzka 2m, chwytak do bel 1 siłownik, krokodyl. A za inter tech u innego dealera 20790.

Wiadomość z agroFakt.pl

maciejo360    27

Witam posiadam renault 90-34 i chce założyc tura, zastanawiam sie nad metal technik a intertech. Na metal tech dostałem oferte 19600 z amortyzatorem, 3 sekcje, samopoziomowanie, lyzka 2m, chwytak do bel 1 siłownik, krokodyl. A za inter tech u innego dealera 20790.

Inter tech też jest w takim wyposazeniu? Czy dodałeś ten temat aby poznać opinię o tych ładowaczach czy co? Bo w swoim poście nie umieściłeś zapytania ;)

tedek2    25

Takie same wyposażenie. Chce wiedzieć ktory lepszy bo mt ma rozdzielacz nimco a inter tech za to ma kalamitki do smarowania swożni.

tedek2    25

W inter techu w podstawie jest rozdzielacz 45l/min a zeby był wiekszy to 1000 zł dopłaty. No i który wybrać?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez erni16pl
      kto wie niech napisze ile kosztuje pompa hydrauliki u korbanków oryginalna, mi wysiadła niedaje ciśnienia
      Najlepiej jak ktoś by sprawdził u korbanków
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez rlbyszew
      Ceny bobu w hurcie cała Polska '17

Zapraszam do wpisywania aktualnych cen bobu na rynkach hurtowych
      (Właśnie wróciłeś z giełdy, znasz ceny? podziel się wiedzą z nami)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.