Skocz do zawartości
gr_rat

jak zaprogramować hydraulikę new holland

Polecane posty

gr_rat    17

witam , orientuje się ktoś jak zaprogramować ten przycisk oznaczony na zdjęciu aby po przyciśnieciu jego np zaczął obracać pług bez używania dźwigni ? 

post-199254-0-41388600-1473701233_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jacek472
      Nie znalazłem nigdzie więc zakładam nowy temat. Jaka jest różnica między modelami (T7.175 )a ( T7 .190 T7.150s T7.210 T7.225) Wiadomo że moc inna ale chodzi mi o konstrukcje czym jest spowodowana mniejsza masa T7.175 od reszty o 100kg, T7.175 6300kg reszta 6400 ? w prospektach dopiero teraz dojrzałem ten niuans, a chciałbym wiedzieć bo po to wziąłem 175 aby w przyszłości zwiększyć moc do poziomu modelu T7.210 i teraz zastanawiam się czy skrzynia nie jest przypadkiem słabsza bo tu znalazłem drugą różnice 175RC prędkość minimalna 2,4km/h, 190RC 2,2km/h, 210RC 2,0km/h. Skrzynia PC 175 minimum 1,9km/h, a PC 190 i 210 po 1,8km/h?
      Jak ktoś coś wie więcej Zapraszam do dyskusji.

• Przez PiotrStaczak
      Witam. posiadam od 2 lat nowego New Hollanda TD5.95, Pojawił mi się dziś błąd 3842 i ikona oznaczająca " Defekt układu wydechowego, utrata mocy ciągnika". miał może kiedyś taki komunikat?

• Przez podlach93
      Witam, mam nowy szarpacz do sześcio klawiszowe go new Hollanda tx. Może ktoś potrzebuje? 
    • Przez hassi37
      Od wczoraj zaczol wariowac pulpit wyswietlacza wlaczajac I wylaczajac wskakiwal na obroty wyswietlal kody awari a to silnika a to cos z fotelem rozlaczal przy tym skrzynie biegow  w koncu juz nic nie wyswietla masy sprawdzalem bezpieczniki glowne przy silniku tez w kabinie tez rece opadaja co to za zlomy produkuja ciagnik 2012  1200 mtg  moze ktos pomozeoze mial podobny przypadek
    • Przez franek1995
      witam po odpowietrzeni układu ciągnik nie odpala po odkrenceniu wtrysku paliwo dochodzi a ciągnik nawet nie puszcza dymku co moze byc przyczyną