Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DJBOMBA12

Animowane historie

Polecane posty

DJBOMBA12    10

Hej Oglondacie moze Animowane Histore na 4Fun.TV np Pieska Leszka lub Pindola??

I jakie z nich najbardziej lubicie..

Ja lubie najabrdziej Kapitana Bombe i Człowieka Biegunke...

pati    10

Kapitan Bomba rządzi... hehe. Dziwne, że na YT jest bez cenzury ogólnodostępny. Ale co to za Kapitan Bomba z cenzurą samo piiiiiiiipiiiipiiiiiiiipiiiiiipipiiiiiiii. :P

pati    10
Zapodaj link pati ;]

Nie wiem czy mogę, bo to film dla dorosłych, a na forum są nieletni (łącznie ze mną :P ) Ale na www.milanos.pl jest dział Kapitan Bomba i tam są filmiki z YT, naciskasz w rogu i wyskakuje ekran w pomniejszeniu a z boku adres URL, uruchamiasz Vdownloader, dajesz na linku kopiuj i potem zapisz i gotowe. ^_^

Zetor5340    1
Kapitan Bomba rządzi... hehe. Dziwne, że na YT jest bez cenzury ogólnodostępny. Ale co to za Kapitan Bomba z cenzurą samo piiiiiiiipiiiipiiiiiiiipiiiiiipipiiiiiiii. :)

hehe "Tępe Ch***" :)

nie moge z tej bajeczki. :)

A nie wiecie gdzie można dalsze odcinki bez cenzury obejrzeć? bo na YT są tylko do 25 i dalej nie ma...albo ja znaleźć nie mogłem :|

13091993    0

koleś git pier... zasady , nie jest frajerem :D I jeszcze w nocy inspektor erektor , ale to trochę zdrożna bajka :D

jaro    163

Z reguły nie wp...lam się między wódkę a zakąskę-ale przecież te bajeczki odmóżdżają-oczywiście można założyć że koleś z dużą głową wytrzyma więcej tych pierdół nie tracąc wszystkich szarych komórek-no ale nie można zakładać że każdy dysponuje wystarczająco pojemną kiepełe :D.

Cholernie prymitywne to jest ...

Darek3110    0

Jak to bombe zabili, jak masz ten odc. to pokaż, ja uwielbiam kapitana Bombe, generała Italie, pieska Leszka, pindola i dostojnego kocura, człowiek biegunka ogólnie wszystko wymiata :rolleyes:

Dzasiu    0

Ja lubię Koleś git i generała italię, kiedyś jeszcze oglądałem pieska leszka ale się wkurzyłem jak przez trzy odcinki spadała gruszka z drzewa

samczyk1991    82

Najlepszy jest Miś Push-Upek, koleś git i poradnik prawdziwego mężczyzny, no i kartony niedzielne po 23:00.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM

a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?