Skocz do zawartości

Polecane posty

tomek73    189

Nie chodzi o to że są poodwacane, zrobione pod różnymi kontami, pionowo pod 45', aż patrzeć się nie chcę, od razu wyłączyłem.

A nic konkrętnego na nich nie widać, nie ma wnętrza kabiny, ilośći godzin, czy pochodzi od handlarza czy od rolnika, opony z przodu ma  z 50% widać, 

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-john-deere-6800-CID757-IDaYa0L.html#591c3c4f37   tak zdjecia powinny wyglądać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Agrotechno
      Witam, mam problem.Nie dawno uszkodziła mi się budowa tylnego mostu w samie dorado z roku 1999, i czy dało by się to naprawić czy trzeba wymienić cała obudowę mostu ?
    • Przez Barm03
      Szanowni Agrofotowicze , 
      mam problem ze wspomaganie w Samcu, mianowicie, jak jest zimny to przy ciut wyższych obrotach lekko kręci się kierownicą, natomiast jak się rozgrzeje to koniec, w miejscu nie można ukręcić, podczas jazdy nie jest źle, jak ostygnie jest ok. Mam takie pytanie, czy temu jest winna pompa od wspomagania ? W którym miejscu jest ona zlokalizowana w traktorze ? Czy jest jakiś zbiornik w którym uzupełnia się olej ? Jaki olej lać do wspomagania ? Za odpowiedzi z góry dziękuję
    • Przez drahen4
      Witam wyświetliły mi się 2 błędy w same rubin 120 elektro alarm 017 i elektro alarm 025 napisze ktoś co te błędy oznaczają?
    • Przez kamil5421
      Witam posiadam do sprzedania bronę talerzową firmy Kverneland

- Szer robocza 3 m 
      - regulacja głębokości
      - regulacja kątów pracy talerzy
      - zabezpieczenie resorowe 
      - średnica talerzy ok . 50 cm w bardzo dobrym stanie,
      - elementy czyszczące talerze w dobrym stanie 
      - możliwość przystosowania siewnika lub wału . 

Więcej informacji proszę dzwonić
      10.500 Cena do negocjacji