Zaloguj się, aby obserwować  
sultanka_princess

Problem z Krową

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, jestem zaniepokojona krową która wcieliła się 14 dni temu. Mam pytanie do kolegów bardziej doświadczonych czy to normalne że krowa ma śluz z krwią? nie musze się tym niepokoić?

Gość   
Gość

łożysko samo odeszło? ciężki poród?

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość   
Gość

powinno być dobrze. jak śluz będzie nadal brudny to plukanka

Gość   
Gość

oczywiście zależy jeszcze jak dużo tej krwi

slawek74    4831

ta krew to może być po pierwszej ruji . cz ze 1-2 dni wcześniej nie zachowywała się trochę aktywniej ?

Gość adrian   
Gość adrian

trochę z innej beczki ale też mam problem z pierwiastka po wcieleniu pobiera malo objetosciowych tzn siana i siano kiszonki a za tresciwymi to w ogien skoczy. Mam tylko jedną wiec tmr odpada daje najpierw osypke (70% owsa i 30%pszenicy) a potem siano do woli. Wcześniej też tak robiłem i było ok. Chudnie mi dziewczyna i wymionko robi coraz mniejsze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez zetor7745
      Zakladam temat o problemach z krowami (choroby itd)

Napisze tu od siebie na 4 przypadki ostatnie przezylo mi 2 cielaki ( w tym jedna krowa miala blizniaki) 2 krowy poronily w 8 miesiacy, jedna sie szczesliwie ocielila ale teraz cos sie z nia dzieje nie je ( napewno ketoza) a wczoraj ocielila sie jedna miala blizniaki jedno przezylo a drugie nie (napilo sie plynow w srodku) a dzisiaj zachodze o 6 do obory zaczac odpasac patrze a ona zdechla szok po prostu dostala przed snem wapna i byl weterynarz a rano kip ;/ musiala dostac porazeniapoporodowego jak z tym walczyc co jest zle pasza?? skladniki??
    • Przez Amorekxxx
      Witam. Czy ktoś z Was hoduje krowy mięsne? Jeśli tak to jakie obory macie? Ile sztuk? I ile sztuk Waszym zdaniem trzeba mieć aby się z tego utrzymać?  
    • Przez luki987654321
      Witam, mam pytanie a mianowicie w stadzie mam krowę która w trakcie przeżuwania ma pianę na pysku. Czy to jest objaw jakieś choroby? dodam że krowa normalnie się zachowuje i pobiera paszę
    • Przez Majorfarm
      I oto w ten sposób powstaje moja masyzna do siekania ziemniaków dla bydła trochę pracy czasu elektrod i tarcz i gotowe  koniec z siekaniem 200kg ziemniaków dziennie  póki co jest to prototyp 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj