mxs000

Kabina C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360
mxs000    0

Witam, czy wie ktoś może jaki model jest tej kabiny, ponieważ potrzebuje do niej szyb i nie wiem czy kupię je z katalogu czy będzie trzeba je docinać.

post-178662-0-39393500-1471172328_thumb.jpg

Edytowano przez mxs000

Wiadomość z agroFakt.pl

mxs000    0

Kabina może wydawać się podobna do Czeskiej ale to nie jest ona, ponieważ szyby boczne mają wszystkie kąty proste, posiada ona drzwi z jednej strony. Natomiast szyba  w drzwiach jak i z drugiej strony patrząc od strony maski jest inaczej cięta niż w kabinie czeskiej ma mniejszą dolną prostą część

Adi96    1357

Było foto galerii c-4011 c-362 gdzie ktoś miał taka kabinę i ona podobna do czeskiej ale nie czeska i miała swoją nazwę

Marioboss    29

Trzeba pomierzyć szyby i porównać np. z tym

http://hurtowniarolnicza.pl/szyby/szyby-do-ciagnikow/c-360/kabina-czeska---nt/

Jest tam z boku, z lewej strony, kilkanaście różnych typów kabin, wiec można dopasować.Dzisiaj kupi się szybę do każdej fabrycznej kabiny, nawet do tych starych puszek z 4011 jest komplet dostępny, a przynajmniej niedawno gdzieś widziałem.No i nie obraź się, ale to jedna z brzydszych kabin, jakie widziałem w życiu.Nigdy mi się nie podobały.Wolę kabiny w typie sokółki lub koji.Miałem kiedyś tą starą puszkę i z wielką radością i ulgą się jej pozbyłem.Długo jeździłem bez kabiny i nieraz mi na polu doje*ało, ale teraz mam sokółkę dwudrzwiową i jest git.Szyby dostałem w pierwszym lepszym sklepie z częściami rolniczymi, bo oni wszyscy mają katalogi szyb.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez mf21
      Witam posiadam przyczepę Autosan D47 .Dzisiaj załadowaliśmy na nią gruz podpieliśmy pod MF 3070 i zaczeliśmy kiprować no to wiadomo gaz i kiper no to zaczyna kiprować dojdzie tak mniej więcej do połowy i się zatrzymuje ,myśleliśmy że to wada ciągnika więc podczepiliśmy pod 60-tke na szybko złącze i to samo i nie potrzebnie teraz zmieszaliśmy olej ale jaka może być tego przyczyna? A i dodam do tego że jeszcze w grudniu 2018 z bukowym drzewem dobrze naładowanym szło kiprowanie do samego końca.;Proszę może o podanie przyczyn,mieliście może tak?
    • Przez armin089
      Witam, w swojej 60-tce posiadam taka kabinę jak na zdjęciu poglądowym. Chciałbym się dowiedzieć jak się nazywa ta kabina, ponieważ chce dokupić do niej wszystkie gumowe uszczelniacze które są między kabina a maską i błotnikami. Może ktoś wie czy w internecie są dostępne takie gumy?

• Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
    • Przez wojtek123
      Witam

dzisiaj założyłem nowe siedzenie ze sklepu i mam mały problem bo za wysoko się siedzi i trochę się nie wygodnie jeździ..

Może ktoś zakładał nowe siedzenie i jak u was ono pasuje??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.