Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal1993    376

Sprzedam sprzęt widoczny na zdjęciach, stan bdb, garażowana. Cena jaka mnie interesuje to 200zł. Kontakt na PW.

post-27137-0-81301600-1469169934_thumb.jpg

post-27137-0-47770400-1469169947_thumb.jpg

post-27137-0-59304700-1469169960_thumb.jpg

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

michal1993    376

Ja akurat stanowczo wolałbym się z nią rozstać ;)

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez marcin_kost1
      Jakie są najlepsze zgrabiarki i przetrząsacze na małe gospodarstwa?
    • Przez rolnik971204
      Witam
      Co sądzicie o tych maszynkach?? =>http://www.jarmet.pl/_pl/produkty_pl.php?p=z525 http://www.jarmet.pl/_pl/produkty_pl.php?p=z206
      Zastanawiam się nad ich kupnem. Jak się sprawują i czy są czegoś warte?? Czy Ursus C-330 sobie z nimi poradzi?
      P.S. Zgrabiarka- 3,5 m, przetrząsacz- 5,2 m.
    • Przez asior14
      Witam serdecznie w ostatnim czasie kupiłem przetrząsarkę do siana firmy JF soll i postanowiłem zrobić generalny remont i po rozebraniu wszystkiego okazało że sie wałek od przekładni do gwiazdy jest uszkodzony jak dotąd dowiedziałem się że nr. katalogowy to 0624700. Pomoże ktoś gdzie mogę szukać takiego wałka ?
    • Przez New1
      Jaka byście polecili Zgrabiarkę 6 gwiazdową i jakiej firmy... Ja mysle nad Krone ,Kverneland,Niemayer ,Stoll .. kosiarke mam 1,85cm a zgrabiarkę 4,5 metra co wybrac do tego... :lol:
    • Przez sstefan93
      witam, poszukuje zgrabiarki Stoll 335 DVG na czesci, potrzebna mi gorna osłona przekladni, ma ktos moze lub wie czy mozna kupic nowe i gdzie i w jakich pieniadzach? Pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.