Polecane posty

DawidWijata    1

Witam mam problem
Polega na tym ze po odpaleniu kombajnu dominator 98sl grzeje mi sie przekaznik od sterowania hederem .
Sprawdzone bespieczniki i elekrozawor. Wymieniony przekaznik. Co moze byc nie tak pomocy

zetores    16

Jaki pobór prądu.
Pod jakie obciążenie (prąd)dopuszczony jest przekaźnik?
Styki mogą słabo łączyć

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Wiadomość z agroFakt.pl

zetores    16

U niektórych co dopiero zaczyna się sezon naprawiania do żniw..

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Valtra123    32

Oprócz tego co wspomniali koledzy, może też być gdzieś zwarcie instalacji. Moim zdaniem powinneś szukać przyczyny w instalacji elektrycznej, styki bo może tam tkwić problem.

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

zetores    16

To ogólnie chyba jest zabezpieczone bezpiecznikiem. Albo masz za małe napięcie zasilające przekaźnik. Lub winny elektrozawór. Gdy nie dojdzie do końca to masz zwiększony pobór prądu

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

wieslaw16    52

No pany mój mercator 60 od wczoraj zaczął nowy sezon a tu u was widzę że takie problemy...

Zaczął a nie wiadomo jak zakończy :P prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna zacząć każdy może dobrze gorzej z dobrym zakończeniem  :lol:

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez F312
      Witam,

Czy ktoś z Was orientuje się jak najprościej wyjąć klepisko w Mercatorze 75 ?

Może ktoś z was ma jakieś swoje sprawdzone metody ?

Z góry dzięki za odpowiedzi!
    • Przez Zefirekk
      Cześć podacie ceny pras wymienionych powyżej zastanawiam się nad trzema
      Bo z kuhn kosztuje 120 000netto

• Przez sebarr
      Witam, stoję przed wyborem kombajnu. Proszę o zdanie osoby mające doświadczenie z W550 lub zbliżonym modem.
      Chodzi o to, że bliżej mi do JD ponieważ mam dostęp do mechanika z serwisu. W razie awarii po gwarancji będę mógł skorzystać z jego wiedzy a to cenne w czasach komputerów i tej całej elektroniki. Od classa nie znam nikogo.
      Wybór więc raczej na JD gdyby nie to, że sam mechanik mówi mi, że jeśli ciągnik to tylko JD ale jeśli chodzi o kombajn to lepiej dla mnie żebym szukał classa lub new hollanda...
      Główne zarzuty które słyszy od klientów jako serwisant , to że JD gubią więcej niż classy i new hollandy. Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacjom?

• Przez artis32
      Witam,
      Mam Classa Ergos 446 2008rok. Na zimnym silniku bardzo dobrze pracuje, jednak po przejechaniu kilku kilometrów  zapala się czerwona dioda na wskaźniku temperatury wody i po sekunddzie traktor przechodzi w tryb awaryjny (piszczy i wyświetlają się dwa wykrzykniki), ciągnik zwalnia niemalże do 20km/h. Na początku wymieniłem czujnik temperatury bo wskaźnik wskakiwał na czerwone pole, teraz jest już chyba ok bo wychodzi za niebieskie. Później wymieniłem czujnik sprzęgła lecz nic to nie pomogło.   Gdzie szukać przyczyny? Oraz czasami jest problem z ruszaniem, wrzucam bieg, puszczam sprzęgło, ciągnik stoi w miejscu i nagle rusza, zdarza się to bardzo sporadycznie. 
    • Przez jagodaxd1
      Witam,
      mam taki problem aczkowiek chcę wymienic łozyska na wale wytrząsacza i nie nie chcą mi zejść .
      próbowałęm wybijać i nie da rady macie jakieś pomysły jak je ściągnąć bez ucinania wału ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.