Skocz do zawartości

Polecane posty

DawidWijata    1

Witam mam problem
Polega na tym ze po odpaleniu kombajnu dominator 98sl grzeje mi sie przekaznik od sterowania hederem .
Sprawdzone bespieczniki i elekrozawor. Wymieniony przekaznik. Co moze byc nie tak pomocy

zetores    15

Jaki pobór prądu.
Pod jakie obciążenie (prąd)dopuszczony jest przekaźnik?
Styki mogą słabo łączyć

Lechu001    1

No pany mój mercator 60 od wczoraj zaczął nowy sezon a tu u was widzę że takie problemy...

Wiadomość z agroFakt.pl

Valtra123    32

Oprócz tego co wspomniali koledzy, może też być gdzieś zwarcie instalacji. Moim zdaniem powinneś szukać przyczyny w instalacji elektrycznej, styki bo może tam tkwić problem.

zetores    15

To ogólnie chyba jest zabezpieczone bezpiecznikiem. Albo masz za małe napięcie zasilające przekaźnik. Lub winny elektrozawór. Gdy nie dojdzie do końca to masz zwiększony pobór prądu

wieslaw16    46

No pany mój mercator 60 od wczoraj zaczął nowy sezon a tu u was widzę że takie problemy...

Zaczął a nie wiadomo jak zakończy :P prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna zacząć każdy może dobrze gorzej z dobrym zakończeniem  :lol:

DawidWijata    1

Dobra pany dzieki za pomoc ale pieprzy silnik od nawiewu
A mercatora 60 kiedys tez mialem to byly nie zawodne kombajny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stasek2
      silnik w moim clasie (perkins 6 cylindrowy-mercator 60) na pełnych obrotach cały czas dymi na czarno tak jakby szczelał tym dymem tak pyrkał na czarno, od połowy obrotów do pełnych. Na wolnych niema wcale dymu, nie bierze oleju , pali na dotyk. Kupiłem go 8 lat temu z niemiec i tak było od początku. 3 lata temu robiłem silnik nowe cylindry tłoki pierścienie, głowica podcierane zawory(szczelne nie wypalone), pompę i wtryski robiłem już u trzech fachofców i każdy mówi że jest ok.

pomóżcie co to za przyczyna
    • Przez Deutz610
      Chciał bym uzyskać jakieś opinie o prasie Claas Rollant 46 Roto Cut, ponieważ jestem zainteresowany kupieniem takiej.Czy one są zaczepiane na zaczep dolny czy górny?
    • Przez piotrekhelak
      Witam serdecznie mam pytako na temat kombajnu zbożowego class 108s a mianowicie silnika. Zamierzam zmienić kombajn i oglądałem niedawno classa z silnikiem perkinsa V8. Mam pytanie Czy jakiej marki silnik jest dobry w tego typu kombajnie?? I jak wygląda jego awaryjność??
    • Przez djm
      Witam!
      Zdemontowałem rozpylacze w moim kombajnie class 70 (silnik perkins).
      Okazało się, że nigdzie nie mogę ich dostać.
      Oznaczenie na końcówce wtrysku BDLL150s6382.
      Czy może ktoś wie gdzie mógłbym je kupić albo poradzić jaki zamiennik będzie pasował?
    • Przez Landini123673
      Powiedzcie mi czy lepszy jest dominator 66 czy 68?