ciotex13

Claas mercator 60

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
ciotex13    0

dlaczego po włożeniu kluczyka do stacyjki sygnał zaczyna działać i nie da się go wyłączyć? Kombajn claas mercator 60

Wiadomość z agroFakt.pl

Ciotex13 opisałem ci w innym temacie sprawdź kable, sygnał w tych maszynach informuje o zbyt wysokiej temperaturze czy zapchanych wytrząsaczach najprawdopodobniej któryś z kabli idących do czujników albo sam czujnik jest uszkodzony, ewentualnie włącznik klaksonu się zaciął.

Joiner    0

Szkoda ze nie pomyśleli o sygnalizowaniu zatrzymania podajnika kłosowego i pochyłego.

Oczywiście, że pomyśleli. W mercatorze mam czujniki awaryjności sieczkarni, kłosowego, pochyłego. Były montowane na zamówienie. Kilku użytkowników tego forum też je posiada.

A to miałem ubogą wersje :) ale dziwi mnie to że u nas w Kółku w Dominatorze 68 z 2003 roku nie mieli też tych czujników, widać też przyoszczędzili na wyposażeniu.

Choć rozwiązanie z bizona mi się najbardziej podoba, bez żadnych czujników, jak stanie od razu słychać na kilometr.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez zenas
      Witam, ma ktoś pomysł jak założyć pasek klinowy na bęben wirujący chłodnicy w kombajnie Claas 80, mi pękł, na dłuższą metę nie da się pracować, bo się cały oblepia plewami i kurzem i silnik zaczyna się grzać, Chyba nie jest to możliwe, abym musiał rozbierać pół kombajnu do pieprzonego paska, jeżeli tak to jestem zawiedziony tą marką. Ale może jest jakiś prostszy sposób?
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez TomaszStach
      Cześć. Mam pytanie. Może mi ktoś powiedzieć, w którą stronę założone są belki w podajniku?
    • Przez damianbizon
      Witam. Sąsiad ma problem ponieważ nie może dobrze ustawić swojego claasa do omłotu jęczmienia ozimego. Chodzi głównie o ustawienia sit. Klepisko jest skręcone na max. Pomimo to nie może wymłócić ości z jęczmienia. Z góry dziękuje za wskazówki Obroty klepiska są ustawione na 1200 obr/min.
    • Przez szymonidas9
      Tak jak w temacie, mam problem z max. podniesieniem klepiska.. Dochodzi gdzies do 3/5 wysokosci na tych dziurkach i juz wyzej nie idzie pociagnac. Wie ktos co moze byc przyczyna? Podobno cos tam sie czysci w "przekladni" ale tak gdzies tylko slyszalem.. Przerabial ktos podobny problem? Bo nie wiem jak to ugryzc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.