MrMichal900

Spasowanie kabiny do c360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
kabiny
zetores    16

Bez przeróbek raczej nie.
Zadzwoń do naglaka i spytaj się czym się czym rozni..

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

jonek98    1446

Nie wiem czy gdzieś na forum takiej nie widziałem na 60 lecz to za bardzo nie wygląda i trzeba się na kombinować żeby dopasowac.Z tych starszych lepiej chyba kupić kabinę Kunów

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    304

Nie radzę. Znajomy zakładał, z MF 255 do 360, na kombinaował się jak  cholera i byle jak wyglądał, ze względu na to że nad maską musiał wstawić z 15 cm blachy. Ona ma głęboki kanał na maską i strasznie to wygląda.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez mf21
      Witam posiadam przyczepę Autosan D47 .Dzisiaj załadowaliśmy na nią gruz podpieliśmy pod MF 3070 i zaczeliśmy kiprować no to wiadomo gaz i kiper no to zaczyna kiprować dojdzie tak mniej więcej do połowy i się zatrzymuje ,myśleliśmy że to wada ciągnika więc podczepiliśmy pod 60-tke na szybko złącze i to samo i nie potrzebnie teraz zmieszaliśmy olej ale jaka może być tego przyczyna? A i dodam do tego że jeszcze w grudniu 2018 z bukowym drzewem dobrze naładowanym szło kiprowanie do samego końca.;Proszę może o podanie przyczyn,mieliście może tak?
    • Przez armin089
      Witam, w swojej 60-tce posiadam taka kabinę jak na zdjęciu poglądowym. Chciałbym się dowiedzieć jak się nazywa ta kabina, ponieważ chce dokupić do niej wszystkie gumowe uszczelniacze które są między kabina a maską i błotnikami. Może ktoś wie czy w internecie są dostępne takie gumy?

• Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
    • Przez wojtek123
      Witam

dzisiaj założyłem nowe siedzenie ze sklepu i mam mały problem bo za wysoko się siedzi i trochę się nie wygodnie jeździ..

Może ktoś zakładał nowe siedzenie i jak u was ono pasuje??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.