Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez JarekBazydlo
      Opłaca sie kupic 2 jaloszki w wieku miesiaca rasy Limuze albo Simental za 1000zl?
    • Przez kamilagroteamm
      chcę przerobić na głęboką ściółkę 
      - długość obory 22m  
      - klatki 3,20m 
      - korytarz 2,80 

P.S Mam 20 h ornego i 8 h łąk ile mogę trzymać opasów ? Rasy Simental

• Przez Primorac
      Witam posiadam niewielkie stado jałowek limousine lecz mam mały problem. W stadzie są dwie mniejsze wagowo ( roznica 100kg) i mlodsze jałówki od reszty. Problem polega na tym ze wieksze jalowki odganiają te mniejsze od jedzenia i wgl je ganiają i bodą. Jest jakis sposob na to?
    • Przez Primorac
      Witam. Zwracam sie z prosba o pomoc. Dzieci sąsiadów sploszyly mi stado jałówek z bykiem. Od kilku dni probujemy je łapać/zaganiac ale bez skutecznie. Jedyny weterynarz który jest w stanie je uspać wola 1000-1200 zl od sztuki. Moze ktos w Mazowieckim dysponuje bronia którą mozna uspac takie bydło z odleglosci +/- 20m.? Oczywiście nie za darmo ale tez nie taka cene jak oferuje weterynarz.
    • Przez agrowojtek
      Witam. Mam pytanie odnośnie rasy wymienionej w tytule tematu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w krzyżowaniu z nią? Jestem na etapie krycia jałówek mieszańców z limusine i chciałem na pierwsze krycie zastosować Angusa, tak aby uzyskać łatwe wycielenia, ponieważ jałówki nie są zbyt rosłe ale inseminator polecił mi tę rasę argumentują to tym że ma lepsze przyrosty i umięśnienie. Jakie są Wasze opinie i doświadczenia?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.