Rolnikc330782F

Ile oleju do pompy P-120

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, chciałbym zapytać ile oleju dokładnie wchodzi do pompy biardzkiego P-120? W instrukcji nic nie pisze, jedynie, że lać można dwa rodzaje oleju, Transol S-320 lub Hipol 15.

lukasz222    2432

Powiedz nam, jak bardzo ciężko jest kupić 1l Hipolu i nalać tyle by na miarce pokazał się odpowiedni poziom? Bo rozumiem, że zadawanie pytań w tematach istniejących to dla ciebie kompletny Matrix. Za to dublowanie dla byle pierdół to sposób na życie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez stanrol
      Witam. Może ktoś posiada jakąś dokumentacje, instrukcję do opryskiwacza samojezdnego Hardi Evrard 4000l rok91.
    • Przez Burkson
      Cześć!  Interesuje mnie zakup opryskiwacza ale nie wiem który wybrać
       Na początku byłem zainteresowany Woprol'em Protonem 2000l 15m hydraulicznie rozkładane(ćwiartkowanie) pompa UDOR 170 l/min komputer bravo 300s, dyszel skrętny, własna hydraulika i amortyzowana hydraulicznie belka. Kolega mi polecił też Burego Pelikana 2000l 15m pompa AR 185 182l/min Komputer Muller podobne wyposażenie rozwadniacz boczny i tam standardowe rzeczy (dysze do płukania beczki, zbiornik do mycia rąk i ledy na belce, oświetlenie drogowe, głowice  wielorozpylaczowe (3-poz.) ) I też wchodzi w grę Maschio Gaspardo Compo 20 C Start 15 i tu by był komputer Bravo 400s bez anteny GPS, 5 sekcji tak jak w każdym z tam tych opryskiwaczy wyposażenie, pompa Comet BP 235 222l/min 
      Wszystkie maszyny mają prawie takie samo wyposażenie nie patrząc na pompy i komputery.
      I co wybrać ? Czy ktoś ma z Was ten któryś opryskiwacz mógł by powiedzieć jego wady/zalety ? Jak wygląda stabilizacja belki ? (tu mają mieć wszystkie hydrauliczne)
      Też się zastanawiam żeby wziąć te 7 sekcji bo też mam małe i duże pola.
      Rozpylacze też jakie polecacie bo w zestawie jest 1 szt a resztę trzeba Sb dobrać mam zamiar zacząć RSM lać to też dysza jakaś dobra potrzebna.
      W razie dokładniejszych informacji ceny czy jakie jest jeszcze wyposażenie mogę podesłać zdj ofert co mam na priv.
      Dziękuję i Pozdrawiam  
    • Przez Vril
      Witam

Chciałbym Was poinformować że już zaczeli wypłacać dopłaty -ja wczoraj dostałem
      Kasa na koncie więc postanowiłem ją zainwestować w opryskiwacz i tu prośba do Was o poradę który wybrać .
      Założenie jest takie że opryskiwacz ma mieć zbiornik 1500-1600 l i belke 15m pracować na powierzchni 60 ha x średnio 4opryski na ha daje nam
      240 ha rocznie.

Znalazłem takie oferty:

Krukowiak -Apollo wesja standart ok. 33000 brutto

Pilmet wersja -1600 + pełna hydrałlika i elektryka zaworów ok.54000 brutto

Bury Pelikan FUll wypas (pełna hydrałlika i elektryka zaworów ) ok.44000 brutto

Dodam że jestem na vacie więc sobie go odlicze.

Proszę Was o porade bo mam mętlik w głowie i nie chcę kupić bubla

nikt nic nie poradzi ?
    • Przez m3tysek
      Opryskiwacz hardi nk 600 pompa typ 1301 urwał się korbowód bliżej walka kupiony używany wszystko skręcone pompa założona ciśnienie skacze 2-4 węże strasznie się trzęsą filtry czyste membrany całe powietrze nabite 2bary zaworki wyglądają dobrze nowe oringi założone brak pomysłów 2 dzień walczę , miał ktoś podobny problem nie wiem gdzie już szukać
    • Przez Arek84
      Jak w temacie. kupiłem opryskiwacz, full opcja  i na złość dziś mnie skusiło zobaczyć jak działa. podpiąłem do ciągnika, belka mi się rozłożyła i nie chce się złożyć.... jAK PODPIĄĆ HYDRAULIKĘ bo kombinuje już pół dnia i nic. podaje cisnienie na węża jednego a drugiego w powrót i odwrotnie ni chu chu, jak to złożyć??? Komputer bravo300s pełna hydraulika elektrozawory pykają bo słychać a belka się nie składa...
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.