Skocz do zawartości
Gogusss96

Do użytkowników Lely Juno

Polecane posty

Gogusss96    16

Witam mam mały dylemat ponieważ obecnie buduje oborę i jestem przy wyborze materiału na stół paszowy ( domyślnie miał być beton techniczny na środku a od brzega 4 płytki) i tu zaczynają się schody ponieważ chce również kupić robot Lely Juno 150 ale nwm czy da on sobie rade na takiej slizgej powierzchni. Czy nie będzie się ślizgał na płytkach przy większej ilości paszy ? Proszę o swoje spostrzeżenia odnośnie tych robotów. Z góry dzięki za opowiedz :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RolPro10
      Witam. Jestem na kupnie prasy Welger Lely 220 profi (2002 r.). Prasa w fajnym stanie tylko mam problem (pytanie) czy da sobie z nią rady Ciagnik Massey ferguson 375 (75 km) rok 1992 ? Pracował by bez nozy tylko z rotorem. Aktualnie mam Claas rollant 44s i daje rady bez żadnych problemów. Pracuje przy sianokiszonce. Traktor silny  bo wyciąga na naczepie pod górę (10%) 8 beli z sianokiszonki bez najmniejszych problemów. Zmieniam poniewaz claas 44s nie nadaje sie do siankiszonki. I chcę powiększyć gospodarstwo.

• Przez bercik302
      Sprzedam zgrabiarkę LELY Hibiscus 425 S. Zgrabiarka w bardzo dobrym stanie mało używana.

Cena 16670zł netto wystawiam fakturę VAT (20500 zł brutto)

Kontakt: 784522499

http://olx.pl/oferta/lely-hibiscus-425-s-nie-krone-potinger-CID757-IDcgVAp.html

• Przez jastrzab7
      Witam.
      Od roku posiadam prasę welger RP 320 rocznik 2004. Mam w niej owijanie siatką. Zauważyłem, że jak prasuję słomę to baloty wychodzą większe aniżeli 150cm (nawe 180cm), a jest to prasa stałokomorowa i nie powinno być takiego zajścia. Przy prasowaniu siana wyszły idealnie 150cm - siano nie sprężynuje tak jak słoma. Co możecie mi Panowie podac jako przyczynę takiej zwiększonej średnicy balota? Wiadomo, że jest to efekt rozprężenia słomy po wypuszczeniu balota z komory, ale dlaczego tak się dzieje? Czyżby siatka którą owijany jest balot jest zbyt mało naciągnięta? - sprawdzałem hamulec przy mechaniźmie owijania siatką i jest wyregulowany prawidłowo. Siatki daję w 80% maksymalnego możliwego ustawienia, a więc to wychodzi że owija około 3 razy. 

Pozdrawiam
    • Przez Mateos303
      Witam jak w tytule mam problem z wpinaniem i wypinaniem noży. Nie bardzo ogarniam gdyż kupiłem dopiero prasę Lely 445 xtracut z 25 nożami i mam problem z ustawieniem ich. Sterownik to E Link. Jakby miał ktoś może szczegółowa instrukcje co po kolei trzeba zrobić to proszę o odpowiedź. Z góry dzięki. 
      A jaki to ma związek z Ursusem C-330? Temat jest w nieodpowiednim dziale. Przeniesiony. +1 punkt ostrzeżeń
    • Przez hary6400
      witam wszystkich .
      chciałbym zakupic nowa kosiarke dyskowa a mianowicie boczna  i czołowa , jakiej firmy wybrac?? prosze o wskazówki rady co warto dołozyc
      myslałem nad zakupem czołowej 3,m a boczna 2,8 m do tego zostawu  chce podpiac valtre n 103,4 miała 111km teraz zmieniony program na 124 km
      ktore kosiarki ida lżej a ktore cieżko , co polecacie czekam na podpowiedzi
      pozdrawiam:)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.