Skocz do zawartości
Pietras892

Sprzedam Rozsiewacz nawozu lely 2200l

Polecane posty

Pietras892    192

Sprzedam rozsiewacz Lely Centerliner SL

2200l dwu talerzowy

wysiew do 36m.

hydrauliczne zastawianie i regulacja poziomu

rok produkcji 2001

nie wypracowany w dobrym stanie

nie malowany

nie używany w polsce

cena 6300zł do niewielkiej negocjacji

post-12806-0-71588500-1421512431_thumb.jpg

post-12806-0-13015900-1421512383_thumb.jpg

post-12806-0-28030200-1421512319_thumb.jpg

post-12806-0-72916900-1421512546_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez roobercik
      Zastanawiam sie nad zakupem przyczepy samozbierającej. Do wyboru mam Mengele o 31 nożach tnących, chyba
      z 84 roku bez rotora a druga to Deutz - Fahr z 89 roku z 25 nożami ale z rotorem. Głównie zależy mi drobnym cięciu zielonki na sianokiszonkę. Która będzie lepiej spełniać zadanie? Obydwie przyczepy są na tandemie 8 - tonowe z pełną hydrauliką i walcami dozującymi.
      Mam jeszcze dylemat Która będzie lepsza - z dwoma rzędami noży czy z jednym? W obydwu przypadkach jest ich 31.
    • Przez BukeR
      Witam.

Przyszedł czas na dobór prasy do Agrotrona. Zastanawiałem się na McHale F5500. W sam raz do 112KM jakimi dysponuje Agrotron. No może trochę przytrzyma go przy robieniu kiszonki z nożami, ale zestaw wydaje mi się, że jak najbardziej ok.

Jednak dzisiaj dealer zaproponował mi w cenie McHale prasę Lely Welger 445 (powystawowa dlatego taka cena). Jednak mam poważne wątpliwości czy Deutz da rade w takim zestawie. Wiem, że nie wykorzystałbym wydajności prasy w 100%, ale nie widzi mi się jeździć 5km/h robiąc kiszonkę. Szczególnie, że ciągnik trafi do mnie na wiosne na dotarciu i pewnie natychmiast pójdzie "w tango" z prasą. Szczególnie z zestawem noży.

Proszę o opinie użytkowników tych pras czym je ciągają i jak z wydajnością, bo mam czas na zastanowienie się do wtorku, ponieważ do piątku poprawki do MGR mają znaleźć się w ARiMR.
    • Przez Theursus3p
      Witam Proszę użytkowników posiadających te prasy o wypowiedzenie się na temat zalet i wad tego sprzętu. Która według Was będzie lepsza Prasa rocznie w gosp. będzie miała do zrobienia ok. 3tyś bel + usługi, czyli podsumowując jakieś 4-5 tyś bel rocznie. Pracowała będzie z ciągnikami John Deere 6630C oraz Deutz Fahr Agrotron 150.
      Będę bardzo wdzięczny za wypowiedzenie się w tym temacie.

Pozdrawiam!
    • Przez Raczo
      Witam. Jako, że w temacie owijania siatką jestem zielony, zwracam się o pomoc. Kupiłem siatkę Covernet i siatka na balocie nie dochodzi do brzegu, zawsze jest 10-20 cm od krawędzi, raz z jednej, raz z drugiej strony. Pomyślałem, że to wina siatki, więc kupiłem HellasNet ( niby miała mieć naciągacze ), lecz także w tym przypadku siatka nie pokrywa całego balota, jedna strona jest idealna, a druga nie jest pokryta w całości, na zmianę. Czy można coś ustawić w Lely, aby poprawić obwiązywanie siatką? Serwis mówi, że przy siatce 123 cm zawsze tak będzie i trzeba kupować szerszą, ale coś nie chce mi się w to wierzyć... Liczę na pomoc .
      P.S. Jak wyglądają te naciągacze w siatce?
      Właśnie doczytałem na stronie Tamy, że te "ściągacze" to nic innego jak inna marwa nici i nie mają one wpływu na rozchodzenie siatki...
    • Przez Pawelsne
      Pytanie dla osób posiadających Roboty lub interesujący się tym.
      Co sądzicie o tych dwóch firmach i której firmy Roboty lepiej funkcjonują ?