Skocz do zawartości
Vroobel

Miernik impulsow zetor 8045 crystal

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Vroobel    3

Witam
Co poradzić na cieknacy olej na walku miernika impulsow? Uszczelniacze byly juz wymieniane dwa razy, jesli wymiana walka to wyjdzie bez rozbierania mostu?

asasinator666    107

U siebie to miałem. Nie wymieniałem samych oringów, ale też łożyska igiełkowe, które są zaraz za oringami + pierścienie filcowe. Około 30mth i sucho. Zdjęte były tylko obudowy. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Vroobel    3

No ja juz 2 razy wymienialem te oringi i filce. W zime to jeszcze jakoś trzymalo a teraz jak się olej nagrzeje to plama oleju, na lozyskach nie ma luzu

Vroobel    3

Jak bede mial czas to jeszcze raz sie temu dokładniej przyjrze, moze zmienie lozyska a jak to nie pomoże to nie wiem

Stefano1    39

Przerabiałem temat :)  Zastosowałem  deczko grubsze o-ringi.   Od kilku lat  jest szczelnie. Z tego co pamiętam,  to  o-ringi w  oryginalnym  rozmiarze,  miały sporo luzu w rowkach i  o rozmiar  grubsze, wchodziły bez problemów.     

Stefano1    39

To było z 5 lat temu, dobierane na zasadzie "daj pan jeszcze po dwa grubsze - o ten będzie dobry"  :D  Rozbierzesz,  to coś dopasujesz.  

samtech84    10

Wie ktoś może jak ten cały wałek miernika impulsów wymienić? U siebie mam mocno frezy wybite i będę musiał niedługo temat ogarniać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tadzio
      Witam. mam taki problem. Po załączeniu dżwigni po prawej stronie przy ręcznym hamulcu od WOM od razu obraca mi się wałek WOM a tak nie powinno być, bo dopiero po załączeniu dźwigni przy kierownicy powinien się załączyć.
    • Przez Juziak
      Witam  Panowie jak wymienić tarczki związane ze sprzęgłem  wałka Zetor 8145 ?
    • Przez nradek96
      Witam, mam problem z WOM w Zetorze 16145. Zakupiłem bronę aktywną i bez obciążenia działał w porządku, a gdy zaczyna pracę w ziemi to się zatrzymuje. Wymieniłem już tarczki na sprzęgle WOM i znajomy powiedział mi żeby sprawdzić ciśnienie na rurkach które wchodzą do sprzęgła. Na wolnych obrotach wychodziło 2 atmosfery, a na wysokich około 8 więc wymieniłem mikropompkę i teraz na wolnych jest 4, a na wysokich ponad 10. Podobno na wolnych obrotach powinno być 10 atmosfer. Dokręciłem 3 obroty zawór na rozdzielaczu pod pokrywą skrzyni i też nie ma różnicy. Uszczelniłem też wszystkie przewody, aby nigdzie nie było wycieków. Podejrzenie pada na ten właśnie rozdzielacz, ale tani on nie jest dlatego pytam czy ktoś ma pomysł gdzie jeszcze można poszukać przyczyny? 
    • Przez Soltys85
      Witam. Na łączeniu pomiedzy tylnim mostem a skrzynia cieknie całyczas olej dodam ze było to robione juz dwa razy, raz była dawana zwykła uszczelka raz specjalny silikon. Przy ciagniku jest tur, pod ciagnikiem jest wzmocnienie a i tak sruby sie luzowały za pierwszym razem, za drugim razem juz nie ale i tak cieknie. Teraz bede go rozbierał bo nie działa mi wom jak to uszczelnic żeby juz był spokój ?? Jaka dac uszczelke? Co zrobić zeby sróby sie nie luzowały??
    • Przez golfdriver
      Jadę sobie z pustą przyczepą, gdy nagle bęc. Koło leży z boku. Ukręcona oś. Jakieś pomysły i opinie Czo tu się odwaliło?
      Zdjęcia:

I już podniosłem ładowarką:

W środku:

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.