BestTeam

Jaką ładowarkę wybrać ???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BestTeam    2

Witam.Jaką ładowarke wybrac na moje 22ha jak narazie.Posiadam 10szt bydła i ok60 trzody.W przyszlosci chcialbym chowac same byczki(ok 30-40szt).I mam pytanie.Jaka ladowarke kupic.

-dosc mala (niska i waska)

-tania

-dobra,zwrotna

Słuzylaby do wywalania obornika,zwozenia bel itp.

Pozdrawiam

sowa92    5

nowa czy używana ? najtańsze z nowych to kmm lub manitech , A i na jaka wysokosc ma unosić ?

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    400

Ile możesz na nią przeznaczyć?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

BestTeam    2

nowa czy używana ? najtańsze z nowych to kmm lub manitech , A i na jaka wysokosc ma unosić ?

Żeby można było położyc 3 no max 4 bele.Chodzi mi o uzywke

Ile możesz na nią przeznaczyć?

Max 40 tys

corrado    400

Wąska to znaczy ile ma mieć szerokość? Bo różni ludzie różnie to postrzegają. W dodatku jeśli ma być wąska to lepiej jak niżej podnosi przynajmniej według mnie z racji tego ze jest stabilniejsza więc jeśli ma mieć powiedzmy do 1.2 m to Max te trzy bele niech ustawia. W dodatku niska to też ile Cię interesuje? Z kabiną czy bez? Jeśli chcesz faktycznie mają i zwinna to może weidemann-a małe zwinne i dość silne. Mam i fajnie się tym porusza po pomieszczeniach zwłaszcza małych. Natomiast w terenie w dodatku nie równym i podmoklym jak dla mnie jest za mało stabilna i za niska, więc wolę używać czegoś większego. Więc jak byś bardziej sprecyzował swoje wymagania będzie łatwiej dopasować maszynę.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ClaasDominator
      Witam wszystkich  . Koledzy planuje zakup ładowarki teleskopowej tak w przedziale cenowym 50  60 tys. Myslałem o Mero lub Manitou . Może ktos poleci jakis sprawdzony model i na co zwrócić uwage przy zakupie. Myśle że  tak mniejsza powiedzmy około 100 KM  w zupełnosci wystarczy. Ale czekam za cenne rady i podpowiedzi z góry Dziekuje i pozdrawiam

• Przez -Pawel-
      Witam. Poszukuję instrukcji obsługi do wymienionej w temacie ładowarki. Chodzi głównie o obsługę przycisków który do czego. Niektore są oczywiste ale o niektórych nie mam zielonego pojęcia. Może ktoś posiada instrukcje do tego modelu bądź podobnego? Lub mógł by podzielić się swoja wiedzą. Pozdrawiam
    • Przez Kondzio342
      Witam rozglądam się za zakupem miniładowarki do obornika. Opini oraz zwolennikow jest wiele. Jedni łamana drudzy BOBCAT. Chciałbym usłyszeć opinie użytkowników obora na głębokiej ściółce w co najlepiej zainwestować. Czasami bedzie wykorzystywana do przewozu słomy jak i balota do obory mala poręczna. Proszę o opinie moze ktos chce sprzedać.
    • Przez FordGraty
      Witam Wszystkich....!
      Jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej Sanderson 622 teleporter2 4-tłokowy perkins  4 biegowa skrzynia z mechanicznym mechanizmem jezdnym przód tył z 1996rok produkcji ...
      Mam tak problem z nią że po rozgrzaniu niechce do przodu jeździć (do tyłu jeździ bez problemu!) ponadto wyrzuca olej góra przez korek którym się nalewa go do mechanizmu jezdnego...
      Jaki ogólnie powinno się lać olej do mechanizmu jezdnego....?
      Miał ktoś podobny problem od czego zacząć...?
      DZieki z góry i pozdrawiam....
    • Przez Kamil250
      Witam, problem z ładowarką Cat dotyczy tego że nie chce ruszyć Ani do przodu ani do tyłu tylko ciągle widnieje N, nawet gdy próbuje zmienić bieg i cisza. Spróbowałem odłączyć kostki nad skrzynią pod ramieniem, przez chwilę było dobrze ale po godzinie problem powrócił, stało się to podczas ponownego uruchomienia. Proszę o pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj