Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Daro44    6

Witam

Mam JD 7820 od niedawna, pisze na nim ,,green star ready'' - czy to jest urządzenie do jazdy równoległej ? Gdzie takie cos można dostać lub ewentualnie coś innego do bardzo precyzyjnej jazdy równoległej (+- 5cm ) ?

szarywilk    62

tak, temat rzeka - teoretycznie usłyszysz że do powtarzalnych 5 cm potrzebujesz sf z rtk - a to bedzie kpl. nieopłacalne - zestaw ponad 50 tys. 

do większości prac wystarczy sf2(płatny) z dokładnością do 7 cm (realnie przejazd do przejazdu jakies 5) ja na tym sadzę ziemniaki i wychodzi bardzo dobrze - do siewu siewnikiem 4,8m używam zazwyczaj sf1 (darmowy) dokładność koło 10 cm, - zwykła antena z sf2 plus prosty monitor z aktywacją - może być nawet orginal greenstar - wydasz koło 10 tys. - jak chcesz większej dokładności poczekaj chwilkę aż jd zacznie sprzedawać nowe anteny sf6000 z sygnałem sf3 - czyli realnie do 3 cm.

A znaczek autotrac ready - oznacza przygotowanie ciągnika pod system prowadzenia ( czujniki skrętu , rozdzielacz hydrauliczny do skrętu i okablowanie ) wpinasz monitor z aktywacją i antenę na dach i działa. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się