krzycho2607

case cx 90 slabe hamulce

Polecane posty

krzycho2607    1

witam pabowie potrzebuje pomocy kupilem case cx 90 i ma bardzo slabe hamulce.reczny dziala super a nozny bardzo slabo.Podejrzewam ze sa zapowietrzone moze ktos wie gdzie sie je odpowietrza?lub co moze byc inna przyczyna jesli to nie zapowietrzenie?z gory dzieki pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Case_service123
      Witam mam pytanie czy ktoś wie jak zrobić kalibracje sprzegiel. Wydaje mi się że trzeba ja zrobić bo potrafi szarpać przy puszczaniu sprzegla i czasami rozlaczy bieg do przodu po zgaszeniu i odpaleniu wszystko wraca do normy. Chyba że to może być potencjometr sprzegla ?

• Przez slawekratko
      Witam.

Mam problem z Case mx 110, mianowicie stopniowo w ciągu dwóch dni coraz bardziej słabnie wspomaganie, chwilowo kiedy nie można skręcić pomaga pociągnięcie za dźwignię hydrauliki zewnętrznej bez podłączonego odbiornika, poza tym wydaje mi się, że rewers zaczyna szarpać, dzieje się tak bez wyraźnej przyczyny i usterka coraz bardziej postępuje (trzeba bardzo wolno skręcać) wygląda na usterkę dzielnika strumienia, czy można jakoś podkręcić ciśnienia w obwodzie wewnętrznym. Na ciągniku jest ładowacz, który unosi dobrze, więc pompa działa poprawnie. Mam ten ciągnik od niedawna, proszę o sugestie.

Pozdrawiam i dziękuję.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Jaro23
      Witam
      Tematem, który chciałbym skonsultować jest przekładnia CVX, zwracam się do osób które miały styczność z ta skrzynia bądź do właścicieli tych ciągników. Posiadamy na gospodarstwie case cvx 1135 jako ciagnik główny, jest z roku 2005 oryginalnie ma zrobione 4600mtg i pojawił się problem, nie reaguje na rewers po czym wyświetla błąd SGR, jeśli ktoś miał podobna sytuacje to prosiłbym o jakieś wskazówki jak do tego tematu podejść
    • Przez Makis2111111
      Niedawno kupiłem ciągnik i nie wiem jak to działa

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj