Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lks91    6

Jeszcze powiedz, że 8011 z papierami :) sam szukałem i doszedłem do wniosku że nie realne

tomek73    253

Dokładnie to nie jest realne. Sam teraz bedę sprzedawał górną zabudowę dość fajną za minimum 3 tyś.

Dolną ramę z dokumentem za 9 można  znaleść.

Wiadomość z agroFakt.pl

lks91    6

Chciałem kupić dolną ramę najlepiej bez kół i zrobić nową zabudowę z 3-stronnym na wzór pronara czy wieltona z plandeką, pomostem, kołami 22,5". Po wstępnym kosztorysie dałem sobie spokój:) lepiej kupić gotową przyczepę po odbudowie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Alchemik
      Troche nietypowa sprawa:
      Poszukuje najlepiej filmu z rozładunku np. liści buraczanych, albo innego materialu, najlepiej na pryzmę, przy użyciu liny przyczepionej do belek ułożonych na dnie przyczepy. Ładunek jest opasany lina, a rozładunku dokonuje się ściągając zawartość przyczepy ciągnikiem i która "rolującą się" ląduje na pryzmie.
    • Przez suffeks
      tak to wyglada

• Przez patryk159
      Witam forumowicze! 
      Mam do was pytanie a mianowicie czy interesowały by was takie burty lub z innym przetloczeniem? Proszę o opinię i czy ewentualnie by kogoś to interesowało. Dziękuję . Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.