Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

witam czy zna ktoś sposób jak zregenerować luz na talerzach pomijając wymianę tulejek na kosztowne oryginalne przy siewniku amazone d8 30 super

lukbold    411

kup se poznaniaka jeśli nie stać na głupie tulejki bo widać nie dla psa kiełbasa a to pewno najtańsza cześć eksploatacyjna w tym siewniku
O tokarzu słyszał?

poznaniak... masz rację . org tulejka kosztuje około 50zł , 50x 25szt  troszkę uczyni, a ty próbowałeś ze wiesz że tokarz temat ogarnie

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    411

No przecież od tego jest tokarz żeby dobrać materiał i zrobić... jeśli faktycznie 50zl za sztukę to dla ciebie drogo to kup tego poznaniaka bo za darmo też nikt tego robił nie będzie... a jeśli zaniedbaleś sprawę i wydarte są wałki to i tak trzeba robić nadwymiarowe

Pietras892    192

poznaniaka i poznaniaka -pierdolenie głupot...kolego nawet jezeli masz poddarte wałki można je napawać i stoczyc, tulejki tez są do dorobienia, szukaj warsztatu slusarskiego w swojej okolicy mysle ze bez problemu to ogarną

lukbold    411
Napisano (edytowany)

ale nie za darmo a widzisz co ten gościu ma nadzieję osiągnąć kiedy stać go max na utrzymanie malucha a kupuje Mercedesa

Też nie lubie wydawać nadmiaru kasy i przykładowo https://www.agropomoc.pl/Prod,96761,Lozysko_slizgowe_z_kolnierzem.html u tokarza mam za 60zł ale na to pewno też Cie nie stać więc moge Ci odsprzedać poznaniaka bo tam czści to groszowe sprawy dostepne w każdej agromie i wymieniane 2x częściej niż w D8. Twoj wybór

Edytowano przez lukbold

lukaslukas    65

prawda w oczy kole? Za darmo to ewentualnie możesz wyciąć blaszkę z puszki po piwie i samemu "naprawić" wciskając ją gdzie trzeba :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mf362
      Jak w tytule .
      Optymalna szerokość pod c360 to 1'8m. 2m?
      Nigdy nie miałem do czynienia z talerzowka.
      2x10 lub 2x11 to moze miec problemy?

Mam na oku dwie takie w dobrych pieniądzach tylko czy ciagnik poradzi sobie z dzwiganiem?
      Podzielcie sie swoimi doświadczeniami.

• Przez jarek5036
      Witam. Chciałbym poznać opinie użytkowników agregatu talerzowego z firmy JanPol na temat jakości wykonania i kultury pracy.
    • Przez pulek227
      Witam,
      Potrzebuje informacje o plugu obrotowym euromasz 4 skiby
      Jest dosc tani i pytanie czy ktos go posiada
      Jak wyglada orka ciezkiej gleby?
      Czy ma duze opory i czy dobrze przykrywa?
    • Przez Adam9125
      Witam,
      Mam zamiar kupić agregat do uprawy uproszczonej Köckerling QUADRO 400, i mam takie pytanie czy on dobrze podrywa ziemie czy jednak rozstaw rap co 27cm to za szeroko jak do uprawy bez orkowej? Czy lepszy jednak byłby może Vario ?
      U mnie ziemie mieszane mady i piaski.

• Przez Marcin
      Jakie pierścienie wybrać do sześciometrowego wału uprawowego ciąganego za ciągnikiem, cambridge czy crosskill? Wał ma pracować głównie na zaoranym polu przed agragatem uprawowo-siewnym. Z góry dziękuję za wszelkie opinie.