Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Chwastox to porażka. Raz użyłem i nigdy więcej. u mnie przepuścił i przytulię i miotłę. CentralaPiotrowice mówi dobrze i lepiej będzie prysnąć czymś innym.

To  zacznij  czytać etykietę przed zastosowaniem  , wtedy nie będzie  rozczarowań i nie będziesz  robił  z  siebie  durnia  :P

 

Chwastoxem  chce  miotłe  zwalczyć ... ja  pie...ę :D.

Przytulia też  raczej nie  jest  we  wrażliwych  :P

 

 

Chwasty wrażliwe: dymnica pospolita, komosa biała, ostróżeczka polna, poziewnik szorstki, stulicha psia, tasznik pospolity, tobołki polne. Chwasty średnio wrażliwe: chaber bławatek, mak polny. Chwasty średnio odporne: gwiazdnica pospolita, niezapominajka polna, rdest powojowaty, szarłat szorstki. Chwasty odporne: bratek polny, jasnota purpurowa, krzywoszyj polny, maruna bezwonna, przetacznik perski, przetacznik polny, przytulia czepna, rdest plamisty, rumian polny, miotła zbożowa.

Edytowane przez mariuszd93
Opublikowano

Na przytulie czepna minimum chwastox turbo a najlepiej trio oczywiście  przy zalozenie ze ma kilka okolkow. No i temperatura przez 3 noce po oprysku musi mieć kolo 10stopni a z tym niestety ostatnio roznie dlatego opryski zawodza

Opublikowano

To  zacznij  czytać etykietę przed zastosowaniem  , wtedy nie będzie  rozczarowań i nie będziesz  robił  z  siebie  durnia  :P

 

Chwastoxem  chce  miotłe  zwalczyć ... ja  pie...ę :D.

Przytulia też  raczej nie  jest  we  wrażliwych  :P

 

 

Chwasty wrażliwe: dymnica pospolita, komosa biała, ostróżeczka polna, poziewnik szorstki, stulicha psia, tasznik pospolity, tobołki polne. Chwasty średnio wrażliwe: chaber bławatek, mak polny. Chwasty średnio odporne: gwiazdnica pospolita, niezapominajka polna, rdest powojowaty, szarłat szorstki. Chwasty odporne: bratek polny, jasnota purpurowa, krzywoszyj polny, maruna bezwonna, przetacznik perski, przetacznik polny, przytulia czepna, rdest plamisty, rumian polny, miotła zbożowa.

 

Znajomy twierdził że Chwastox mu zwalczył miotłę :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinC360
      Witam,
      Z racji coraz to większej konkurencji wśród sklepów internetowych zakładam ten tema, bo nie jeden może będzie chciał kiedyś skorzystac z takiego sklepu gdy np. w okolicy nie będzie danego środka lub gdy będzie on tańszy.
       
      Mnie interesuje opinia o sklepie aptekarolnika.pl
      Dla przykładu, kupowałem w sklepie stacjonarnym Gold 450 EC w ilości 7L i zapłaciłem 470zł brutto. W powyższym sklepie internetowym zapłaciłbym 370zł brutto. Do tego przesyłka zapewne 25zł za pobraniem by doszła.
       
      Czy rzeczywiście u nich jest tak tanio za pełnowartościowy produkt, czy może jakieś dziwne rzeczy odstawiają?
    • Przez griga
      Zastanawiamy sie teraz z Ojcem czym by tu popryskac żeby było tanio i dobrze. Głównie chodzi mi o ochronę kłosa, bo mączniaka nie mam za wiele wiec nawet nie pryskałem, zresztą odmiana którą mam jest bardzo odporna na niego. Ale teraz zaczną sie fuzariozy septoriozy itd... Jak macie jakieś własne przykłady to podajcie. I jak mozecie to najlepiej z ceną jaka wychodzi za opryk na ha. Z góry dzięki.
    • Przez karbex
      Cześć Wam - ma pytanie do osób znających sie na przepisach - czy można zgodnie z przepisami stosować glifosat wiosną przed siewem np. gryki, kukurydzy lub innych roślin? Teoretycznie nie ma rejestracji do stosowania w tych roślinach, z drugiej jednak strony jest napisane ze po zastosowaniu można uprawiać dowolną roślinę. Jak to jest - czy w przypadku zastosowania glifosatu na mulcz przed siewem można się narazić na sankcje ze strony PIORIN-u? 
    • Przez Zbysz3k_k
      Witam, mam sporą zagwozdkę kiedy zrobic opryski w oziminach posiadam oprysk Axial temperatury w nocy krążą w okolicach zero w dzień około 10 zastanawiam sie czy to dobre warunki na oprysk, lepszych warunków narazie też nie zapowiadają.
      Główne obawy są związane z tym czy czekając na lepsze warunki nie będzie zapóźno na dobre działanie środka 
      Mam  stanowiska mniej zachwaszczone i te bardziej zachwaszczone (po rzepaku)

      Do kiedy można skutecznie stosować ten środek? Słyszałem gdzieś że najpóżniej koniec kwietnia początek maja ale nie wiem czy to prawda wydaje sie strasznie późno.

      Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez kingway
      Witam , jaki polecicie oprysk na tomkę ościstą w oziminach na wiosnę ??? Od czego to zależy , że ona znajduje się polu ? Zmianowanie książkowe a ona nadal jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v