Skocz do zawartości

Polecane posty

Ana_82    0

pytanie być może już było poruszane na forum tylko nie mogę nic odnaleźć konkretnego

a mianowicie młoda krowa nie chce skubać trawy na pastwisku, w oborze nie ma najmniejszego problemu gdy poda się tę samą trawę z tego samego pastwiska.

z poprzednimi krowami na tym samym pastwisku nie było problemów, czy to też zależy jaki gatunek krowy - matka owej krowy z początku skubała i nie wybrzydzała jednak przed sprzedażą na około kilka miesięcy wstecz zaprzestała skubania na zewnątrz 

czy to może być objaw choroby czy taki gatunek krowy ? 

może ktoś bardziej doświadczony udzielić mi odpowiedzi i naprowadzić na jakiś kierunek ?

agrowiktor    35

A czy ta krowa była już któryś dzień na pastwisku ? Jeżeli jest młoda to problemem jest zmiana zębów z mlecznych na stałe. Nie może uskubać bo ją bolą. Musisz trochę zaczekać aż zmienią się zęby. Miałem to samo

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

oktawia1988    8

To taki gatunek krowy, :D nie gryzący i u mnie tez nie pijacy, bo jak wymieniają zeby, to jak pija z wiadra, to trzeba im nalewać po litrze, żeby się napily , bo jak maja cale wiadro z woda, to będą staly,  wylewaly, i ryczały ze 3 dni i się nie napija .   :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się