adek5120cvx1155

Grimme SL 70-20

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Grimme

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pmichal56
      witam mam pytanie do tych co mają formownice do ziemniaków jak wygląda sprawa plonów bez formowania i z formowaniem redlin przed wschodami ziemniaka. bo słyszałem że dużo lepiej ale chce się upewnić, myślę o zakupie formownicy.
    • Przez zen88
      Witam, chcę zakupić nową formownicę aktywną do uprawy warzyw i ziemniaków. Jakie firmy polecacie tak żeby mógł w nich chodzić MTZ 82. Areał to około 5 na gleby od III do IV ml.
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
    • Przez Farmer19900
      Witam forumowiczów

Miał może ktoś okazje wymieniać taśmę w kombajnie Bolko z 643 ( tzw. ,,jeża")
      Jeśli tak to bardzo bym prosił jak zdjąć starą, bo wydaje się to niemożliwe . Dodam ,że mam taśmę niespinaną.

Pozdrawiam
    • Przez pitermtk
      U nas na wsi rolnicy mają przeważnie Anny i Bolko Ja mam akurat Bolko

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.