adek5120cvx1155

Grimme SL 70-20

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Brytan
      Witam panowie! 
      Mam mały lecz uciążliwy problem a Anką. Mianowicie zacznę od tego że mam goryste pola i 60 tka pod górę daje rady tylko z pustym zbiornikiem potem nie ma co wyjeżdżać... I muszę kopać tylko z góry a chodzi o to że wszystkie ziemniaki zatrzymują się zaraz za bębnem a do tego dochodzi ziemia i zaczyna wszystko garnąć... Jest do nie do zniesienia... Dodam że nie jest ustawione za głęboko i kombajn jest w poziomie. Co może być nie tak? Mam ten kombajn pierwszy sezon i dokładnie go nie znam jeszcze dlatego jeżeli ktoś zna ją dobrze to proszę o poradę. 
      Jak już myślałem to może być coś dać jakieś zgarniaki na dolną taśmę że y je wypychalo do góry... 
      Ale niech się wypowie ktoś doświadczony. 
      Z góry bardzo dziękuję za pomoc. 
    • Przez rozer
      Witam
      Posiadam kombajn Grimme Europa Standart niestety zniszczeniu uległa taśma odsiewacza. Wymaga ona wymiany na nową lub porządnej regeneracji. Moje pytanie znacie może kogoś kto zajmuje się sprzedażą części (używane) do kombajnów Grimme gdyż koszt nowej taśmy wynosi ok 4000zł lub jakąś firmę zajmującą się regeneracją taśm do kombajnów ziemniaczanych. Z góry dziękuję.
      Pozdrawiam
    • Przez adrian
      Kombajn Anna koło które idzie po grządce nie obraca się  czym to może być spowodowane PROSZĘ O POMOC Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI
    • Przez diesel01
      Witam Forumowiczów. Jestem przed zakupem kombajnu ziemniaczanego i mam problem z wyborem. Bardzo proszę o pomoc. Rozważam tylko polskie kombajny (Anna, Bolko itd.). Areał na jakim miałby pracować kombajn to około 5 hektarów.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkich. Mam takie pytanie. Próbował ktoś przerobić bolka żeby nie gubił tak ziemniaków? U mnie strasznie uciekają na tym wałku od chwastów jak złapie się jakiś łęt albo coś. I jeszcze te dwa zgarniacze ciągle podnoszą się do góry... Dzisiaj cały dzień wybierałem kamienia i myślałem o tym ale nic mądrego nie wymyśliłem...
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj