Skocz do zawartości
RolnikKonkretny

Przypalone sprzęgło w DT90D

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Dziś mieszając paszę przypaliłem sprzęgło. Gdy pojechałem po kukurydzę ciągnik pracował a wałek od paszowozu się nie kręcił tylko kręcił się na sprzęgle od womu. Kiedy próbowałem ruszyć wałkiem miał przerywniki raz pracował a raz nie,  Można to jakoś podciągnąć czy trzeba wymieniać ? Proszę o szybką odpowiedz,

karat7    3

Znajomy ma TD70 i też jemu spaliła się tarcza sprzęgła bez żadnego powodu,nie mówiąc już o tym ,że ciągnik jest tak awaryjny ,że ciągle stoi na serwisie.Jeśli tarcza jest spalona lepiej rozpołowić i zrobić poprawnie ,a nie podciągać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szmal1819
      Witam. Ciagnik uległ awari a minowicie ukrecił sie wałek pompy wtryskowej zaraz przy kole zembatym. Pompa rozebrana i nie swierdzono zadnych przyczyn by sie to stalo przez jej głowice. Co moze byc przyczyna? Wada fabryczna czy rozrzad?
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być

• Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez Lisek66
      Witam,
      Panowie podczas jazdy wyskoczył błąd co on oznacza ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
      Pozdrawiam

• Przez mus
      Cześć, mam pytanie mianowicie w tym modelu wczoraj przy graberach wygielo mi oba ciegna dolne, zrobił się z nich banan, przy próbie wyprostowania jednego materiał pękł, będzie próba spawania aby dokończyć siew ale trzeba czymś to zamienić, czymś traflszym i grubszym bo nie ukrywam 18mm to lipa pisane Przez duże litery. I Teraz pytanie czy ktoś z forumowiczów wymieniał je bo problem istnieje w tych modelach, myślałem od MTz gruby materiał 25mm tylko dziury nie pasują. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.