Skocz do zawartości
RolnikKonkretny

Przypalone sprzęgło w DT90D

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Dziś mieszając paszę przypaliłem sprzęgło. Gdy pojechałem po kukurydzę ciągnik pracował a wałek od paszowozu się nie kręcił tylko kręcił się na sprzęgle od womu. Kiedy próbowałem ruszyć wałkiem miał przerywniki raz pracował a raz nie,  Można to jakoś podciągnąć czy trzeba wymieniać ? Proszę o szybką odpowiedz,

karat7    3

Znajomy ma TD70 i też jemu spaliła się tarcza sprzęgła bez żadnego powodu,nie mówiąc już o tym ,że ciągnik jest tak awaryjny ,że ciągle stoi na serwisie.Jeśli tarcza jest spalona lepiej rozpołowić i zrobić poprawnie ,a nie podciągać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PiotrStaczak
      Witam. Tak jak w temacie napisałem chciałbym wiedzieć jak podłączyć instalację jedno obwodową do mojego NH TD5.95 ponieważ mam przyczepy z taką właśnie instalacją hamulcową.

• Przez dawidos211
      Cześć, jak odpowietrzyć układ hamulcowy w New Holland TD5.85 z 2013 roku? 
      Wymieniana była pompa hamulcowa i teraz system jest zapowietrzony, jak zrobić to samemu? Jest jakiś poradnik/filmik instruktażowy albo ktoś mógłby mi opisać jak to zrobić?
      Z góry dzięki za pomoc, pozdro.
    • Przez Radek88
      Witam
      Jak w temacie mam problem z zaworem z pneumatyki.
      Po nabiciu powietrza przez sprezarke zawor jakby nie zamyka się do końca, ucieka nim powietrze przez co działa cały czas sprężarka.
      Zawór był oczyszczony, jednak nic to nie dało po rozlożeniu go nie zauważyłem jakiś zużytych części, dzwoniłem do serwisu to powiedzieli że zamówią zestaw naprawczy ale już pół roku zamawiają i nadal nie mają.
      Miał ktoś może podobny przypadek? 
      Wiecie może gdzie można kupić taki zestaw, albo ewentualnie cały zawór? Pytałem u siebie w kilku sklepach i nigdzie nie mogę zamówić.
       Zdjęcie zaworu rzuce jutro.
      Pozdrawiam

• Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez młody17
      Wiem, że jest juz kilka tematów związanych z tym ciągnikiem, ale w żadnym nie jasnych i wyrażnych odpowiedzi od samych urzytkowników!
      Wypowiadajcie się na temat tej seri w szczególności 80 konnego;)
      Pozdrawiam!!!