jurek195

New Holland TD5050 siłowniki do tylnego podnośnika

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

kobra89    69

To kolego podziel się swoim mądrym pomyslem bo tam zebysmy czego nie robili monoblocka nie wstawie, mordowalem w serwisie jak kupowalem ciagnik , poprostu nie ma na to miejsca i koncówki sa za slabe, ale ja znalazlem zupelnie inna koncepcje zobacyzcie na wiosne w Top-agrar;p

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

niki24    3

i tu was zaskoczę bo zestaw siłowników i montaż jest robiony przez new holland z tym że po gwarancji i na własną odpowiedzialność bo zestaw nie jest fabryczny

kobra89    69

Pierwszy raz slysze, ja do TD5050 nie zaloze jakiego kolwiek monoblocka, bo nie ma tam miejsca , to pokaz nam kolego zgjecia jak to wyglada w praktyce???? Mowisz ze jest taka opcja to pochwal sie.

niki24    3

informacja pochodzi od dyrektora technicznego new holland ,powiedział że opracowali to sąsiedzi zza odry.

ChiquitaB    180

ja jak dzwoniłem do serwisów Case to w jednym powiedzieli mi że w JX można zwiększyć udźwig ale na własną odpowiedzialność. Więc można chociaż trzeba go porządnie wtedy wyważyć no i bez przesady aby nie pękł w pół

Maches    11

Panowie wzmocnił kto ten podnosnik? jesli tak to niech pokaze w jaki sposob;;/

Maches    11

tylko ciekawe jaki byl by koszt zrobienia tego przez firme..

malkolm    23

może być problem z mocowaniem siłownika, choć już jakieś tam przemyślenia mam, mi wystarczyło by + 200 kg.

pługi podnosi ale tak z męką

łukasz    29

Witam. Spotkałem się z informacjami że co niektórym udało się zamontować te siłowniki na tuz. Prosiłbym o jakiekolwiek informacje na ten temat :) może w ten sposób da się przesunąć decyzję o zakupie większego ciągnika chociaż o 2 lata :)

kobra89    69

Ja kombinowałem postawic siłownik na dolnym zaczepie i góra do maszyny pod łącznikiem , wyjscia już wyprowadziłem z pod fotela na ero, mi to do agregatu potrzeba jakies 2-300kg.

andzin    6

No panowie być może problem będziemy mieli rozwiązany, bo na stronie New Holland będą trzy największe modele TD5 Tier4 miały wzmocniony podnośnik z dwoma siłownikami o udźwigu do 4700kg. Ciekawe czy będzie możliwość, jak to będzie wyglądać. Poczekamy zobaczymy.

kobra89    69

Nepewno bedą miały mocniejsze ciegła górne, bo te mizernie wygladają, a siłowniki jest gdzie zamontowac jakby co, tylko te ramiona bogato kosztują

andzin    6

Ciekawe jak z podłączeniem siłowników? Ramiona może aż tak drogo nie będą kosztować. Myślę że się opłaci

andzin    6

No co nikt już się nie wypowie, nikt nie jest ciekawy odnośnie tych siłowników wspomagających?

kobra89    69

Ja tam sobie to dodatki do belek odpusze za mizerne są i pozostane przy swojej koncepcji

Maches    11

Osttnio byłem u dilera New hollanda i koszt dodatkowycch 2 siłowników tak jak w nowej TD ktora ma udzwig 4700 to jakiees 4 tys zl

andzin    6

U jakiego dilera jeśli można wiedzieć. Sam bym był chętny na założenie takich siłowników, tylko trochę drogo, przynajmniej o połowe.

Maches    11

Rolserwis (Płock) tam kupiony byl moj ciagnik i tam sie pytałem ;p

ChiquitaB    180

z tego co się przyglądałem w farmalu to ramiona dolne też trzeba wymienić bo są wyprofilowane specjalnie aby ominąć mocowanie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fendzik8000
      Witam mam problem z działaniem Womu.  Po pierwsze przy wyłączeniu dźwigni sprzęgła WOM          ( dźwignia w dół) wałek nie wyłącza się do końca  tzn. kręci się powoli tak że można go złapać ręką, dopiero trzeba przełączyć dźwignię zakresu pracy WOM( tę za siedzeniem) na pozycję neutral i wtedy wałek staje; po drugie przy wyłączonej  (opuszczonej) dźwigni po naciśnięciu sprzęgła wałek się załącza; po trzecie przy przełączaniu tej dźwigni zmiany pracy mocno zgrzyta gdy jest podczepiony wałek, na pusto wskakuje od razu 
    • Przez HubertO1993
      Witajcie, potrzebuje pomocy przy new hollandzie td80d. Na początku chciał bym abyście wyjaśnili mi jak prawidłowo załączać i rozłączać napęd wom w tym modelu. Nie miałem nigdy wcześniej odczynienia z NH a ten jest teścia i chciał bym mu pomoc w naprawie. Problem polega na trudnościach w załączeniu walka. Tak jak by nie wysprzeglało go i cały czas się kręcił. Kręci się nawet gdy wcisnę sprzęgło. Opuszczam wajche od sprzęgła i tez bez reakcji. Jedyna możliwością rozsądna jest uruchamianie na zgaszonym silniku. Myślałem o naciągnięciu linki od spodu jednak jest to dość problematyczne i czy pomoże? Prosił bym również o wytłumaczenie jak prawidłowo powinno się to wszystko zachowywać. Teściu jest osobą starsza i ciężko jest mu cokolwiek wytłumaczyć  dla mnie. Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie 
    • Przez MAVERICK232
      Witam!
      Potrzebuję info czy ktoś dokładał rozdzielacz hydrauliczny do istniejącego rozdzielacza w ciągniku New Hollad TD?
      Czy  tak można  zrobić? - Czy trzeba kupić oryginalny 3 sekcyjny za 3,6tyś😭😭) 
      Chcę się wpiąć pod zasilanie - dłuższa śruba + oczko do nowego rozdzielacza i  znowego rozdzielacza powrót do powrótu starego rozdzielacza(też śruba +oczko) - myślę że jest to wyjście z spod spodu?
      Czy ktoś już może coś takiego robił??
      Dziękuje za pomoc..
      Pozdrawiam
      MAVERICK

• Przez MarcinJakubusek
      Witam, potrzebuję opinii użytkowników TD5050. Zastanawiam się nad kupnem takiego ciągnika (bez tura). Proszę wypowiedzcie się czy jesteście zadowoleni z jego posiadania, lub jakie wg Was ma mankamenty. Ciągnik będzie raczej jako główny w gospodarstwie 15-20 ha. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj