Skocz do zawartości
jurek195

New Holland TD5050 siłowniki do tylnego podnośnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
TD5050

Wiadomość z agroFakt.pl

kobra89    66

To kolego podziel się swoim mądrym pomyslem bo tam zebysmy czego nie robili monoblocka nie wstawie, mordowalem w serwisie jak kupowalem ciagnik , poprostu nie ma na to miejsca i koncówki sa za slabe, ale ja znalazlem zupelnie inna koncepcje zobacyzcie na wiosne w Top-agrar;p

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

niki24    3

i tu was zaskoczę bo zestaw siłowników i montaż jest robiony przez new holland z tym że po gwarancji i na własną odpowiedzialność bo zestaw nie jest fabryczny

kobra89    66

Pierwszy raz slysze, ja do TD5050 nie zaloze jakiego kolwiek monoblocka, bo nie ma tam miejsca , to pokaz nam kolego zgjecia jak to wyglada w praktyce???? Mowisz ze jest taka opcja to pochwal sie.

niki24    3

informacja pochodzi od dyrektora technicznego new holland ,powiedział że opracowali to sąsiedzi zza odry.

ChiquitaB    52

ja jak dzwoniłem do serwisów Case to w jednym powiedzieli mi że w JX można zwiększyć udźwig ale na własną odpowiedzialność. Więc można chociaż trzeba go porządnie wtedy wyważyć no i bez przesady aby nie pękł w pół

Maches    2

Panowie wzmocnił kto ten podnosnik? jesli tak to niech pokaze w jaki sposob;;/

Maches    2

tylko ciekawe jaki byl by koszt zrobienia tego przez firme..

malkolm    23

może być problem z mocowaniem siłownika, choć już jakieś tam przemyślenia mam, mi wystarczyło by + 200 kg.

pługi podnosi ale tak z męką

łukasz    29

Witam. Spotkałem się z informacjami że co niektórym udało się zamontować te siłowniki na tuz. Prosiłbym o jakiekolwiek informacje na ten temat :) może w ten sposób da się przesunąć decyzję o zakupie większego ciągnika chociaż o 2 lata :)

kobra89    66

Ja kombinowałem postawic siłownik na dolnym zaczepie i góra do maszyny pod łącznikiem , wyjscia już wyprowadziłem z pod fotela na ero, mi to do agregatu potrzeba jakies 2-300kg.

andzin    3

No panowie być może problem będziemy mieli rozwiązany, bo na stronie New Holland będą trzy największe modele TD5 Tier4 miały wzmocniony podnośnik z dwoma siłownikami o udźwigu do 4700kg. Ciekawe czy będzie możliwość, jak to będzie wyglądać. Poczekamy zobaczymy.

kobra89    66

Nepewno bedą miały mocniejsze ciegła górne, bo te mizernie wygladają, a siłowniki jest gdzie zamontowac jakby co, tylko te ramiona bogato kosztują

andzin    3

Ciekawe jak z podłączeniem siłowników? Ramiona może aż tak drogo nie będą kosztować. Myślę że się opłaci

andzin    3

No co nikt już się nie wypowie, nikt nie jest ciekawy odnośnie tych siłowników wspomagających?

kobra89    66

Ja tam sobie to dodatki do belek odpusze za mizerne są i pozostane przy swojej koncepcji

Maches    2

Osttnio byłem u dilera New hollanda i koszt dodatkowycch 2 siłowników tak jak w nowej TD ktora ma udzwig 4700 to jakiees 4 tys zl

andzin    3

U jakiego dilera jeśli można wiedzieć. Sam bym był chętny na założenie takich siłowników, tylko trochę drogo, przynajmniej o połowe.

Maches    2

Rolserwis (Płock) tam kupiony byl moj ciagnik i tam sie pytałem ;p

ChiquitaB    52

z tego co się przyglądałem w farmalu to ramiona dolne też trzeba wymienić bo są wyprofilowane specjalnie aby ominąć mocowanie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafix255
      Witajcie koledzy. Pisze do was bo mam problem w swoim NH TD5 105. Mianowicie jakis czas (zimą) zauważyłem kałuze oleju na lewym tylnym kole ze zwolnicy. Nadmienie że ciagnik ma na dzisiaj równiuskie 500 godzin, nie ma tura a był na zime umyty i postawiony w garazu i nagle wywaliło olej ze zwolnicy. Dolałem tego multi g na stan i wycieka ten olej w nieduzym stopniu ale wtedy dolałem pona 1l czyli tyle wyleciało. Druga zwolnice jak poluzowałem korek od wlewu to poszło cisnienie. czy to mozliwe ze ściagło mi oring (uszczelniacz) ze zwolnicy zeby uszło ciścienie??? czy ktos z was miał ta usteke?? czy myslicie ze musze sciagac koło i to robć czy to ustanie??
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez Lukas85
      Mam problem z podnosnikiem w moim TD90. Z podnoszeniem nie na zadnego problemu ale podczas opuszczania ramiona opuszczaja sie bardzo wolno. Nawet pod duzym, obciazeniem podnosnik opada bardzo powoli. Co dziwne nie zawsze tak sie dzieje ale ostatnio coraz czesciej. Przy podnoszeniu/opuszczaniu podnosnika za pomocą przycisku na prawym błotniku wszystko działa jak należy.
      Moze ktos ma pomysł dlaczego tak sie dzieje?
    • Przez reazer
      witam
      miał ktoś taki przypadek że pekła mu sprężyna od pedału sprzęgła w td5050?
      jak sie zabrac za rozebranie tych plastików "deski rozdzielczej"?
      odkręcilem 2 sruby 17 z boku. i jedna 10tke z przodu i dalej wszytstko siedzi

• Przez JanuszZiomek
      Posiadam ciągnik New Holland TD95D. Sprężarka w nim ładuje caly czas powietrze.W serwisie powiedzieli ze nie da sie jej wyłączyc. Może wiecie czy można ją wyłączyć jesli tak to gdzie dokupić sprzegło do wyłączena. Z góry dzieki za odpowiedż.