michalkowalski115

Elektromagnes Renault 620RZ

Polecane posty

Witam. czy ktos orientuje się jaki jest elektromagnes w Renault 620rz? chce zamówić przez internet tylko, że nie znam żadnych oznaczeń, producenta (na moim elektromagnesie nie ma żadnych informacji). 

Pozdrawiam

rollmed    0

Witaj numeru masz na rozruszniku i wtedy dobierasz elektromagnes bo zalezy z jakiej masz firmy rozrusznik

Jeśli byś potrzebował części do ciągników czy kombajnów lub częsci robocze do maszyn uprawowych to pisz lub dzwoń 789381992 mamy szeroki asortyment częsci zamiennych jak i orginalnych w razie informacji pytać  pozdrawiam ROLLMED

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtek1312
      Witam rozważam zakup ciągnika Renault i prosił bym o parę opinii i wskazówek czy warto kupić i na co zwrócić uwagę. I czym się różni model 110.14 od 110.54 Gość mówił że będzie miał renowke 110 i nie wiem co tam dalej dokładnie ale ponoć 92 rok i skrzynia z 3 polbiegami i tu pytanie jak one mają z tymi polbiegami na jakiej zasadzie to działa? I jak jest z pod nośnikiem u nich czy lepiej szukać z ehrem?
    • Przez Bobas233
      Witam. Problem jak w temacie. Po przekreceniu kluczyka i próbie odpalenia napiecie spads kontrolki przygasaja a ciagnik nie. chce odpalic. Po probie 100x jakos cos zakreci i znowu to samo . Co moze byc ? Stacyjka czy moze czujniki go nie puszczają? Czekam na jakie kolwiek odpowiedzi
    • Przez Nasters
      Witam tak jak w tytule szukam Ciągnika 110-130 km do 75 tys jako główny Ciągnik.Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Przemo1991
      Witam chciałbym się dowiedzieć co oznaczają kontrolki na liczniku i jak długo podgrzewać świece przed odpaleniem. I czy jest jakaś kontrolka od tego. 

• Przez Domek96
      Cześć.Mam problem z licznikiem motogodzin w Renault 75.14,nie chodzi licznik,nie ma tam żadnej linki jest elektryczny.Nie wiem co robić kable są w porządku od licznika a licznik sam nie wiem czy da się z tym coś zrobić,nowy kosztuje kupę kasy.Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.