Skocz do zawartości
michalkowalski115

Elektromagnes Renault 620RZ

Polecane posty

Witam. czy ktos orientuje się jaki jest elektromagnes w Renault 620rz? chce zamówić przez internet tylko, że nie znam żadnych oznaczeń, producenta (na moim elektromagnesie nie ma żadnych informacji). 

Pozdrawiam

rollmed    0

Witaj numeru masz na rozruszniku i wtedy dobierasz elektromagnes bo zalezy z jakiej masz firmy rozrusznik

Jeśli byś potrzebował części do ciągników czy kombajnów lub częsci robocze do maszyn uprawowych to pisz lub dzwoń 789381992 mamy szeroki asortyment częsci zamiennych jak i orginalnych w razie informacji pytać  pozdrawiam ROLLMED

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hubi102
      Witam
      Mam problem z Cergosem 350. Nie działa licznik (ten elektroniczny w prawym dolnym rogu) i wskazówka obrotomierza. Miał ktoś podobny problem? Jakieś problemy z alternatorem, jakieś czujniki winne?
      Pozdrawiam
    • Przez Kamil9717
      Witam, mam Renault 120.54 i muszę wymienić olej w skrzyni, wie ktoś może jakim olejem zalać? Czy olej John deera hy-gard będzie dobry czy poleca ktoś jakiś inny?
    • Przez Kamil9717
      Witam, czy można jakoś naciągnąć sprzęgło albo co kolwiek ze sprzęgłem zrobić bo strasznie zgrzyta przy przełączaniu wom 540-1000 obr/min oraz przy używaniu rewersu, czy to już trzeba wymienić sprzęgło czy  można coś innego? Pomoże ktoś?
    • Przez lukus
      Witam mam taki problem że z rozdzielacza podnośnika z dzwigienki ciekł olej, tak wiec wyciągnąłem rozdzielacz i wysłałem do firmy która sie tym zajmuje. Kiedy go dostałem od razu go wsadzilem i wszystko działa i nie cieknie. jest tylko jedna wada i nie wiem jak to usunąc bo kiedy dodaje sie prawie na maxa gazu to ramiona sie same unoszą aż do samej góry, ale wystarczy ze ktoś stanie na nich i nie mają siły sie unieść. Tak sie zrobiło po regeneracji rozdzielacza. Zadzwoniłem do tej firmy a oni powiedzieli że odpływ jest zatkany. Później go wyciągnełem wszystko posprawdzałem i wszystko było w porządku. Więc rozebrałem rozdzilacz bo myślałem ze co się tam stało ale wszystko było ok. W tym momencie nie wiem co mam robić a bardzo mnie to denerwuje i dodam jeszcze że po regeneracji wyje jeszcze pompa hydrauliczna.
    • Przez Allecezar
      Witam
      Chcialbym zapytać czy ktoś na forum ma doczynienia z Renault 7504. Mam ciagnik od miesiaca na swoim gospodarstwie lecz prosze o pomoc, bo nigdzie nie moge znaleźć instrukcji obsłubi a bardzo by mi sie ona przydała. Czy mozecie mi cos poradzic na ten temat?