Lee001

Błąd 5.1.90

Polecane posty

Lee001    0

Witam, w moim Fendzie Farmer 308 z 99r pojawił się dziś taki błąd, rewers nie działa kontrolka tylko miga, nie pokazuje również obrotów silnika. Dodam, że ostatnimi czasy zdarzało się, że wskaźnik od obrotów silnika szalał, tzn ciągnik był nie odpalony a potrafił pokazać jakieś wartości, co to może być? 

waldac    12

Czujnik liczby obrotów silnika-

Nie działaja˛ wskazania liczby obrotów silnika
w kombiinstrumencie! Brak możliwości
wyboru przełączania w przód / w tył- rewers. Tylko
twarde przełączanie mocy. Automatycznapraca awaryjna.

Wiadomość z agroFakt.pl

Lee001    0

Niestety to nie czujnik padł. Podłączyłem dziś czujnik od womu i też obrotów nie wskazuje. Dodam jeszcze że womu też włączyć się nie da. Co może być nie tak? Bezpieczniki sprawdzone

Lee001    0

Tak, dzwoniłem do serwisu sprawdzali nr seryjne, oba czujniki są takie same. Możliwe jest, że jakiś moduł poszedł? Ewentualnie zegary? Może coś z alternatorem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Massey294s
      Gdzie w Fendt 311 98r znajdę przyłącza do nabicia klimatyzacji?
    • Przez Kuba284
      Cześć
      Zwracam się do was z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu. Tak jak w temacie nie działa wom oraz półbiegi. Konkretnie: dzieje się to czasami, częściej nie działa wom, po odpaleniu ciągnika nie ma na desce rozdzielczej wskaźnika półbiegów. Po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu silnika problem ustaje. Podobnie dzieje się z przekaźnikiem. Po odpaleniu nie można go w ogóle włączyć(dioda na przycisku również się nie świeci). Po ponownym uruchomieniu wszystko działa.
      O co chodzi?
      jeszcze jedo: czy w fendtach jest coś takiego jak uruchamianie wom-u bez szarpnięć?
    • Przez piott308
      Witam.
      Mam problem z fendt 310 mianowicie wycieka plyn spod 2 i 4 glowicy.
      W zeszłym roku była ta sama sytuacja więc wymieniłem uszczelki pod głowicami i uszczelki pod kolektorami ssaca wodnym.
      W czym może być problem krzywy blok? A może uszczelki na tulei cylìndrycznej ?
    • Przez Zefir
      Witam , otóż jakiś czas temu zakupiłem fendta 311 lsa i zastanawiam się czy nie posiada ona wyjścia na hamulce hydrauliczne przyczepy , gdyż ma  nie parzystą liczbe wyjść   hydraulicznych co w jego wypadku wynosi 3 pary plus ta jedna która jest zamontowana bardziej z boku niż na tym panelu co są umiejscowione tamte  . I nasuwa mi się pytanie czy to nie jest wyjście hamulców hydraulicznych , mógłby ktoś wyjaśnić jak to rozpoznać lub do czego one może służyć ? 
    • Przez adam8211
      Witam. Mam 312 lsa turbomatic z 91 roku. Niedawno pojawił się problem z kontrolką smarowania skrzyni. Zaczynając od najprostszego wymieniłem olej(Total transmission 80W-90 GL5) i filtr. Niestety objaw dalej ten sam, po kilkunastu minutach pracy w dalszym ciągu daje znać o sobie owa kontrolka. Ciśnienie sprawdzone w punkcie zaraz powyżej filtra dało 12 bar przy max obrotach. Czy ktoś doradzi jaki przyjąć kolejny krok w poszukiwaniu usterki i gdzie znajduje się ten czujnik, może to z nim coś nie tak. Mam nadzieje ze jednak nie padła mi pompa smarowania, a jeśli tak to czy konieczne jest rozpołowienie traktora ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.