Skocz do zawartości
GrzegorzKwak

Problem z Pompą Paliwa w T-25a2

Polecane posty

Siemka, Dzisiaj mnie i tatę naszła ochota na przepalenie t 25 po zimie czyli gdzieś tak od listopada 2015 roku był nie odpalany. No i po kilku minutach pracy t 25 zauważyliśmy jak pompa paliwa przepuszcza ropę, czyli im więcej tata gazował tym więcej ropy pryskało. ( Od razu mówię że nie był katowany tylko przez pierwsze 10 minut na wolnych obrotach chodził, a potem tata dawał mu trochę więcej gazu... )  Do tego jeszcze zrobiłem zdjęcie, które jest w załączniku. Mam nadzieję że napisałem zrozumiale i domyślacie o co mi chodzi. Pozdrawiam. ( Sory że zdjęcie obrócone, ale nie chciało się obrócić do normalnej pozycji. )

post-136320-0-69022000-1459792490_thumb.jpg

Witam a kiedy wymieniałeś olej w pompie

z tego co mi tato mówił to olej w pompie nie był wymianiany z 10 lat, Jeśli miał bym wymienić to jakim zalać ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik1973    1248

Tam już jest za dużo i wylatuje. Ropa przedostaje się i podnosi się poziom. Spuść to zalej nowym i jeździj, a jak znowu zacznie wylatywać to znowu spuscić i wymienić.

Tam już jest za dużo i wylatuje. Ropa przedostaje się i podnosi się poziom. Spuść to zalej nowym i jeździj, a jak znowu zacznie wylatywać to znowu spuscić i wymienić.

ok dzięki za odpowiedz :) kupie nowy olej i zaleje pompę odpowiednią iloscią i zobaczę co się będzie dziać. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się