GrzegorzKwak

Problem z Pompą Paliwa w T-25a2

Polecane posty

Siemka, Dzisiaj mnie i tatę naszła ochota na przepalenie t 25 po zimie czyli gdzieś tak od listopada 2015 roku był nie odpalany. No i po kilku minutach pracy t 25 zauważyliśmy jak pompa paliwa przepuszcza ropę, czyli im więcej tata gazował tym więcej ropy pryskało. ( Od razu mówię że nie był katowany tylko przez pierwsze 10 minut na wolnych obrotach chodził, a potem tata dawał mu trochę więcej gazu... )  Do tego jeszcze zrobiłem zdjęcie, które jest w załączniku. Mam nadzieję że napisałem zrozumiale i domyślacie o co mi chodzi. Pozdrawiam. ( Sory że zdjęcie obrócone, ale nie chciało się obrócić do normalnej pozycji. )

post-136320-0-69022000-1459792490_thumb.jpg

Witam a kiedy wymieniałeś olej w pompie

z tego co mi tato mówił to olej w pompie nie był wymianiany z 10 lat, Jeśli miał bym wymienić to jakim zalać ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

michal1993    376

Takim jak w silniku.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Rolnik1973    3535

Tam już jest za dużo i wylatuje. Ropa przedostaje się i podnosi się poziom. Spuść to zalej nowym i jeździj, a jak znowu zacznie wylatywać to znowu spuscić i wymienić.

Tam już jest za dużo i wylatuje. Ropa przedostaje się i podnosi się poziom. Spuść to zalej nowym i jeździj, a jak znowu zacznie wylatywać to znowu spuscić i wymienić.

ok dzięki za odpowiedz :) kupie nowy olej i zaleje pompę odpowiednią iloscią i zobaczę co się będzie dziać. 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Fuciu
      Witam myślałem o budowie przyczepy z napędem do władka Czy będzie działała przyczepa z napędem tak jak to robią np do c-330 czy c-360 że dają most wał przekładnie i pod wałek bo nie wiem czy obroty wałka są zależne od obrotów silnika Proszę o pomoc jeśli ktoś by wiedział z czego most i przekładnia by pasowała to proszę napisać
    • Przez damian1998
      Wie ktoś jak była oryginalnie podłączona nagrzewnica w kabinie do instalacji elektrycznej w t 25 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.