Skocz do zawartości
pawlored

śruba grubości 19mm

Polecane posty

pawlored    1

Witam! Wie może ktoś jak się nazywa i gdzie można zakupić śrubę z drobnym gwintem  o grubości 19mm i długości co najmniej 11 cm. Proszę o pomoc.

mikad    227

Zapewne jest to śruba calowa, rozmiar 3/4 ma średnicę po gwincie 19,05, tylko należy jeszcze określić skok gwintu : 10UNC, 16UNF, 20UNEF, 12UN, 28UN albo 32UN, najlepszy byłby do tego gwintomierz z calowym grzebieniem. Looknij tu  

Wiadomość z agroFakt.pl

pawlored    1

Śruba ma służyć do mocowania cięgła dolnego z wieszakiem, skok gwintu obojętnie jaki byle by drobny.  Kupiłem śruby ale są o milimetr za grube. W ostateczności rozpiłuję otwory.

mikad    227

Gimbaza. Czasami nie czytaj tego co u góry napisałem bo tego uczą dopiero w zawodówce więc raczej nie ogarniesz.

pawlored    1

"skok obojętnie jaki byle drobny" toś doj**ał

a jak niby miałem napisać?  Nie znam się na oznaczeniach skoków gwintu , znam tylko dwa - normalny co jest w większości śrub i drobny.

Gimbaza. Czasami nie czytaj tego co u góry napisałem bo tego uczą dopiero w zawodówce więc raczej nie ogarniesz.

Do mnie to było?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez filp3090
      witam  mieszkam niedaleko oleśnicy ( dolnośląskie  ) i mam zamiarzrobi sobie bronę talerzową i teraz mam pytanie , gdzie produikują , albo gdzie jest hurtownia części do talerzówektypu talerze łożyska  osłony na łożyska itp . części na ramę to nie  jest problem bo wiem gdzie sprzedawają taki kątowniki profili płaskowniki itp.

odrazu dziękuję za pomoc.

• Przez Artur-1990
      Witam mam pytanie gdzie mogę dostać części do rozsiewacza lej patrzyłem w tym internetowych sklepach ale tam nie ma wszystkiego co chce może zna ktoś sklep gdzie kupie wszystkie części.
      Może ma ktoś na sprzedaż z jakiegoś niepotrzebnego rozsiewacza części do lejka ?

• Przez Krisman1985
      Witam. Poszukuje takich zębatek do przystawki Claasa. Mogą być używane, nie są na wielowpust tylko na klin. 

• Przez sulek1234
      witam, potrzebuje takiej belki, nie moge nigdzie znalesc

• Przez grzesiek648
      Witam
      Jestem w trakcie remontu opryskiwacza Pilmet ŚLĘZA-1002, naprawa  ramy nośnej, pomp, przewodów, itp, itd. Okazało się też że trzeba wymienić jedną z opon tzw."balonówek". Jako że sprzęt już trochę wiekowy jeździł na starych oponkach STOMIL z oznaczeniem 10x15.
      Postanowiłem więc zamówić oponkę na Allegro, wpisując rozmiar 10/75 15.3 wyświetla się mnóstwo opon, zamówiłem więc oponę Stomil Poznań 10/75 15.3, sądząc że będzie to dokładnie to czego potrzebuję. http://allegro.pl/opona-10-0-75-15-3-am21-12pr-stomil-10x15-i5890837952.html 
      Opona przyjechała bardzo szybko, lecz radość trwała krótko! Gdy tylko przystawiłem nową oponę do starych okazało się że jest o kilka centymetrów niższa od starych opon  , oraz rozmiar balona opony jest również mniejszy.
      Pytam się więc was jak to naprawdę jest z rozmiarami dzisiejszych opon, czy są one odpowiednikami opon z czasów PRL czy to całkiem inna bajka? :wacko: