Bartekh

różne kolory polifoski 6

Polecane posty

Bartekh    0

Witam. Chciałbym się was zapytać czy zdarzyło się wam aby na jednej palecie ofoliowanej polifoski 6 zakupionej jesienią były białe granulki a na drugiej kupionej wiosną takie kremowe i nierówne, przypominające salmag. Mnie się wydaje to trochę podejrzane i dowiadywalem się nawet w Krakowie o ceny badania to zaśpiewali mi ok 500 PLN więc pytam się Was. Dodam że zakupione na jednym składzie, z zwenątrz palety niczym sie nie róznią. Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowano przez Bartekh

Westa    9

Bartek, a nie będzie to problem z podrobioną polifoską (np. tu http://bit.ly/1onJA4g) ?

Ale jeśli punkt masz sprawdzony to chyba ryzyko mniejsze, sama nie wiem, ale sporo ludzi zwłaszcza w lubelskim podobno się nacięło na podróbki własnie. 

Bartekh    0

Mam nadzieję że nie kantuja na tym składzie,a na badania wydać 5 stów to mi się nie uśmiecha. Lubelskie trochę daleko ode mnie ale nigdy nic nie wiadomo. Jakby ktoś się z tym spotkał to proszę o wypowiedzi

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    207

Spróbuj dla pewności napisać do producenta tak jak w linku wyżej polecają. Nigdy nic nie wiadomo ale te podróbki i mnie zaniepokoiły. 

Bartekh    0

Dorzucam wam zdjecie. Sami ocencie. 

post-40836-0-02512300-1459449885_thumb.jpg

Edytowano przez Bartekh

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agrofoto1
      Dzwoniłem do mojego dostawcy i pani powiedziała wprost, bez ogródek, że wapno podrożało bo jest teraz dotacja :) Myślałem, że będą przynajmniej udawać :)
    • Przez TylkoOkragly
      Chciałbym wysiać krede granulowana i nie wiem ile sie tego wysiewa na ha.Ph 4,5-5,5
    • Przez radek5314
      mam przygotowac plan nawozowy na podstawie chemicznej analizy gleby ph, P,K,MG czy ktos wie jak to zrobic czy sa jakies osoby zajmujace sie robieniem planu nawozowego?
    • Przez tomek15h
      Prosze o opinie na ten temat ,tych którzy stosują tą forme nawożenia.
    • Przez rolwnik
      Mam oferte na wapno granulowane z Polska Grupa Nawozowa, 300 zł/ tona, platność na pazdziernika,  mam próbkę i rozpuszcza się od razu i całkowicie, granulacja twarda. Macie doświadczenie z tym wapnem?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.