Bartekh

różne kolory polifoski 6

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
rożne
Bartekh    0

Witam. Chciałbym się was zapytać czy zdarzyło się wam aby na jednej palecie ofoliowanej polifoski 6 zakupionej jesienią były białe granulki a na drugiej kupionej wiosną takie kremowe i nierówne, przypominające salmag. Mnie się wydaje to trochę podejrzane i dowiadywalem się nawet w Krakowie o ceny badania to zaśpiewali mi ok 500 PLN więc pytam się Was. Dodam że zakupione na jednym składzie, z zwenątrz palety niczym sie nie róznią. Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowano przez Bartekh

Westa    9

Bartek, a nie będzie to problem z podrobioną polifoską (np. tu http://bit.ly/1onJA4g) ?

Ale jeśli punkt masz sprawdzony to chyba ryzyko mniejsze, sama nie wiem, ale sporo ludzi zwłaszcza w lubelskim podobno się nacięło na podróbki własnie. 

Bartekh    0

Mam nadzieję że nie kantuja na tym składzie,a na badania wydać 5 stów to mi się nie uśmiecha. Lubelskie trochę daleko ode mnie ale nigdy nic nie wiadomo. Jakby ktoś się z tym spotkał to proszę o wypowiedzi

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

Spróbuj dla pewności napisać do producenta tak jak w linku wyżej polecają. Nigdy nic nie wiadomo ale te podróbki i mnie zaniepokoiły. 

Przetrząsaczo-zgrabiarka - kupię

Kuhn Haybob 360; GRS 25 lub podobne. Kontakt priv.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Challenger
      Witam!!!
      Tak jak w temacie mam pytanko odnosnie tych nawozow.
      Czy ktos z forumowiczow stosowal te nawozy???Jakie sa efekty po ich zastosowaniu w zbozach???Czy maja dos duzy wplyw na wyzszy plon???
      Chodzi mi tu glownie o nawozy tj.Plonwit Z,Siarczan Magnezowy Jednowodny,Alkalin PK 10:20,Fostar i Chelaty!!!
      Prosze o udzielanie informacji,poniewaz mam zamiar zastosowac te nawozy!!!

Pozdrawiam!!!
    • Przez AleksanderX
      Uprawiam 51 ha pszenicy stosuję nawożenie azotowe mineralne w ilości 95 kg N na ha. Czy mam obowiazek sporządzania  planu  nawożenia .nie stosuję nawożenia organicznego
    • Przez Szary12
      Witam mam pytanie czy ktoś z was pryskał dolistnie zboża Środkiem ADOB 2.0 Mn w składzie z Manganem ile razy można stosować takie nawożenie na pszenice na wiosnę ? 
    • Przez MarcinBrzozowski
      Witam
      Jako że nie znalazłem podobnego tematu lub wzmianki nt. w innym poście zakładam nowy temat.
      Chodzi o nawożenie pola węglem brunatnym. 
      Pytanko o doświadczenia z tym "nawozem".
      Skąd takie pytanko? Mam pole na żuławach na którym jest mozaika od klasy II a skończywszy na IVb, Jak nietrudno się domyślić problem jest na IVb po prostu nic nie rośnie (nawet chwasty). Wapno (węglan, kreda) stosowane od 5 lat co roku i generalnie z 3,18 skoczyło do 5,5, więc progres jest:)
      Jednak nadal nic nie rośnie, na tzw. wypalenisku, ostatnio znajomy mówił że warto spróbować z węglem brunatnym, gdyż poprawia zdecydowanie sorpcje wodną.
      Nie mam tylko pojęcia czy taki nawóz istnieje i kto go sprzedaje??
      I oczywiście ile kosztuje ile go zastosować itd.
      Byłbym wdzięczny gdyby coś ktos:))
      Pozdrawiam
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.